Żywienie – Przymiotniki opisujące żywność

Length: 4 minutesComplexity: Standard

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o przymiotniki do opisywania żywności? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Edukacja – Oceny i egzaminy

Length: 7 minutesComplexity: Easy

Obejrzyj nagranie tej lekcji i poznaj angielskie słownictwo związane z ocenianiem i egzaminami. Zapraszamy serdecznie!

Lekcja 27.7- Money Phrases

Length: 11 minutesComplexity: Standard

Czy chcesz wzbogacić swój zasób słownictwa języku angielskim o nowe słowa i wyrażenia? Jeżeli tak, to zapraszamy Ciebie serdecznie do obejrzenia nagrania tej lekcji, w czasie której poznasz przydatne słownictwo związane z pieniędzmi w języku angielskim.

Żywienie – Owoce

Length: 3 minutesComplexity: Standard

Żywienie - Owoce

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o słowa związane z owocami? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Świat przyrody – Krajobraz

Length: 6 minutesComplexity: Easy

Czy chcesz poznać poprawną wymowę słownictwa związanego z krajobrazem w języku angielskim? Jeżeli tak, to koniecznie obejrzyj nagranie tej lekcji i rozwijaj swój słownik języka angielskiego!

Żywienie – Inne zwroty związane z żywieniem

Length: 5 minutesComplexity: Standard

Czy chcesz wzbogacić swoją znajomość angielskiego słownictwa o zwroty związane z jedzeniem? Jeżeli tak, to zapraszamy do obejrzenia tej lekcji i poznania wielu ciekawych angielskich słów!

Lekcja 1.1 – Powitania

Length: 7 minutesComplexity: Easy

Naucz się poprawnych przywitań oraz zwrotów grzecznościowych w języku angielskim.

Życie prywatne – Konflikty i problemy

Length: 6 minutesComplexity: Easy

Czasem musimy opisać negatywne doświadczenia, konflikty i problemy w języku angielskim. Po obejrzeniu tej lekcji poznasz słownictwo związane z tymi tematami.

Lekcja 5.8 – Wakacje i urlopy

Length: 105 minutesComplexity: Easy

Czy chcesz nauczyć się mówić o wakacjach, urlopach i wyjazdach po angielsku? Czy chcesz poszerzyć swój zasób słownictwa związany z tym tematem i nauczyć się budować praktyczne zdania, żeby mówić różnych wyjazdach wakacyjnych po angielsku? Jeżeli tak to zapraszamy serdecznie do obejrzenia nagrania tej lekcji! Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, czy warto robić sobie czasem przerwy w nauce języka angielskiego i jeżeli tak, to jak długie mogą one być.

Lekcja 7.6 – Warzywa

Length: 3 minutesComplexity: Easy

Jak poprawnie nazwać różne warzywa po angielsku i poprawnie je wymówić? Zapraszamy na tę lekcję, która doskonale przedstawia temat nazw warzyw!