Konwersacje (B1-B2) – Jobs & Occupations

Length: 78 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku o pracy i życiu zawodowym. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak przydatny jest język angielski przy szukaniu pracy, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Konwersacje (B1-B2) – Dealing with Problems

Length: 58 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z tematem problemów i radzenia sobie z nimi w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o problemach oraz wyzwaniach w życiu. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – Eating at Restaurants

Length: 54 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z jedzeniem w restauracjach w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, jakie restauracje odwiedzasz i co w nich zamawiasz. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – First Dates

Length: 60 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z pierwszymi randkami w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o Twoich doświadczeniach z pierwszymi randkami. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – Television

Length: 55 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z telewizją w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, jakie programy i kanały telewizyjne oglądasz, oraz gdy mówisz o tym, jaka jest Twoja opinia na temat telewizji. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – Pets

Length: 55 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego ze zwierzętami domowymi w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, jakie zwierzęta posiadasz, chciałabyś/chciałbyś posiadać, oraz ogólnie gdy mówisz o tym, jaka jest Twoja opinia na temat zwierząt domowych. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – Meeting People

Length: 75 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy Ciebie do obejrzenia nagrania tej lekcji i poznania przydatnego słownictwa, gotowych pytań i odpowiedzi do rozmowy po angielsku o poznawaniu nowych ludzi i okolicznościach naszych spotkań z innymi. Na początku lekcji jest coaching językowy, na którym powiemy o tym, jak wykorzystać znajomość języka angielskiego przy poznawaniu nowych ludzi.

Kowersacje (B1-B2) – Climate Change & Global Warming

Length: 62 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego ze zmianą klimatu i globalnym ociepleniem w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o klimacie i środowisku naturalnym. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.

Konwersacje (B1-B2) – Traditional Romance in the Modern World

Length: 57 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną z native speakerem, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego ze zmianą tradycyjnego romansu i relacji między ludźmi we współczesnym świecie w języku angielskim na wyższym poziomie zaawansowania. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tradycyjnym romansie i relacjach między ludźmi we współczesnym świecie. Jest to lekcja konwersacyjna z native speakerem w pełni prowadzona po angielsku.