Konwersacje (A1-A2) – Kultura i rozrywka

Length: 60 minutesComplexity: Easy

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z kulturą i rozrywką w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o kulturze i rozrywce. Zobaczysz także jak budować pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać i poprowadzić rozmowę.

Konwersacje (A1-A2) – Zdrowy tryb życia

Length: 59 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego ze zdrowym trybem życia w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o zdrowym trybie życia. Zobaczysz także jak budować pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać i poprowadzić rozmowę.

Konwersacje (A1-A2) – Prace wokół domu

Length: 62 minutesComplexity: Standard

Zapraszamy na pozytywną lekcję konwersacyjną, w czasie której poznasz dużo przydatnego słownictwa związanego z pracami wokół domu i obowiązkami domowymi w języku angielskim. Nauczysz się budować poprawne zdania, gdy opowiadasz o tym, co robisz w domu. Zobaczysz także jak budować pytania po angielsku gdy to Ty chcesz kogoś o coś zapytać i poprowadzić rozmowę.