Lekcja 4 – Komunikacja w trakcie lotu (część 3)

Length: 28 minutesComplexity: Easy

Czy czasem martwisz się, że nie zrozumiesz załogi samolotu lub nie będziesz w stanie zamówić jedzenia czy napojów od stewardess i stewardów? Po zakończeniu tej lekcji już nie będziesz musiał się bać komunikacji z załogą na pokładzie samolotu.

Pytanie o okolicę i atrakcje

Length: 3 minutesComplexity: Easy

Jak zapytać o okolicę i atrakcje w pobliżu po angielsku? Obejrzyj nagranie tej lekcji i naucz się kilku przydatnych i praktycznych zwrotów oraz zdań.

Przybycie do hotelu

Length: 5 minutesComplexity: Easy

Co powiedzieć po angielsku, gdy rozpoczynasz swój pobyt w hotelu? Obejrzyj nagranie tej lekcji i naucz się kilku przydatnych i praktycznych zdań gotowych do użycia.

Udzielanie wskazówek

Length: 5 minutesComplexity: Easy

Czy masz problem z udzielaniem wskazówek w mieście w języku angielskim? Co zrobić, gdy zaczepi Ciebie turysta albo jak zrozumieć wskazówki innych osób, które wyjaśniają Tobie po angielsku jak gdzieś dotrzeć? Dowiesz się w czasie tej lekcji!

Pytanie jak daleko coś się znajduje

Length: 3 minutesComplexity: Easy

Czy zastanawiasz się czasem jak zadać pytanie po angielsku o to, ja daleko coś się znajduje? Jak poprawnie zapytać obcokrajowca o lokalizację różnych rzeczy? Dowiesz się w czasie tej lekcji!

Opuszczanie hotelu

Length: 3 minutesComplexity: Easy

Co powiedzieć po angielsku, gdy kończysz swój pobyt w hotelu? Obejrzyj nagranie tej lekcji i naucz się kilku przydatnych i praktycznych zdań gotowych do użycia.