Ile czasu potrzebujesz na naukę angielskiego

ENSPRESSO to cotygodniowy live z językiem angielskim, który prowadzimy w naszej grupie na Facebooku: Pozytywna nauka języka angielskiego!.

W tym odcinku mówimy o tym, ile czasu potrzebujesz, żeby nauczyć się języka angielskiego i jak proces nauki rozkłada się na kolejne poziomy znajomości języka angielskiego, które chcesz osiągnąć.

Powiemy również o tym, co jest ważne, jeżeli chcesz uczyć się języka i jak działać, gdy musisz zrobić sobie przerwę w nauce języka.

Dodatkowo, podamy kilka przydatnych zdań i zwrotów po angielsku, które usłyszysz lub powiesz w trakcie kontroli sanitarnych związanych z panującą epidemią, gdy przebywamy w miejscach publicznych. Zapraszamy Ciebie do komentowania i zadawania pytań poniżej w komentarzach, chętnie odpowiemy na nie w kolejnych odcinkach ENSPRESSO i damy Tobie znać, w którym odcinku jest odpowiedź na Twoje pytanie.

Jeśli masz ochotę uczestniczyć w ENSPRESSO z nami na żywo to, zapraszamy do naszej grupy: Pozytywna nauka języka angielskiego!

Zapraszamy również do naszego programu do nauki języka angielskiego online Angielski od zera do bohatera. Możesz uczyć się kiedy chcesz i jak dużo chcesz dzięki platformie z lekcjami języka angielskiego, których przybywa w każdym tygodniu. Dodatkowo, co tydzień otrzymujesz zaproszenie na lekcję na żywo z nami, która również jest nagrywana. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *