Rozmowa po angielsku z obcokrajowcami

ENSPRESSO to cotygodniowy live z językiem angielskim, który prowadzimy w naszej grupie na Facebooku: Pozytywna nauka języka angielskiego!.

W tym odcinku mówimy o tym, jak poradzić sobie z różnymi akcentami w języku angielskim i rozmawiać z obcokrajowcami. Podajemy kilka porad, które pomogą Tobie w komunikacji z obcokrajowcami i przykładowe zdania do użycia, gdy kogoś nie zrozumiesz.

Dodatkowo, mówimy o tym jak radzić sobie z brakiem słów i pokonaniem strachu przed rozmowami po angielsku.

Jeśli masz ochotę uczestniczyć w ENSPRESSO z nami na żywo to, zapraszamy do naszej grupy: Pozytywna nauka języka angielskiego!

Pobierz Nezbędnika Podróżnika, o którym mówimy w filmie.

Zapraszamy Ciebie do komentowania i zadawania pytań poniżej w komentarzach, chętnie odpowiemy na nie w kolejnych odcinkach ENSPRESSO i damy Tobie znać, w którym odcinku jest odpowiedź na Twoje pytanie.

Zapraszamy również do naszego programu do nauki języka angielskiego online Angielski od zera do bohatera. Możesz uczyć się kiedy chcesz i jak dużo chcesz dzięki platformie z lekcjami języka angielskiego, których przybywa w każdym tygodniu. Dodatkowo, co tydzień otrzymujesz zaproszenie na lekcję na żywo z nami, która również jest nagrywana. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *