Zwroty grzecznosciowe oraz Utrzymanie motywacji

ENSPRESSO to cotygodniowy live z językiem angielskim, który prowadzimy w naszej grupie na Facebooku: Pozytywna nauka języka angielskiego!.

W tym odcinku mówimy o tym, jak zwracać się do innych w sposób grzecznościowy, jakich form grzecznościowych użyć gdy rozmawiamy z osobami, których nie znamy lub z którymi mamy bardziej oficjalne relacje.

Podamy wam praktyczne przykłady zdań i zwrotów przydatnych w oficjalnych rozmowach, np. w miejscach publicznych, na konferencjach, spotkaniach biznesowych, i in.

Mówimy także o tym jak utrzymać motywację do nauki języka angielskiego na wysokim poziomie, uczyć się regularnie i robić postępy w nauce.

Dodatkowo, pod koniec powiemy jak zacząć mówić po angielsku i odważyć się mówić po angielsku.

Jeśli masz ochotę uczestniczyć w ENSPRESSO z nami na żywo to, zapraszamy do naszej grupy: Pozytywna nauka języka angielskiego!

Zapraszamy Ciebie do komentowania i zadawania pytań poniżej w komentarzach, chętnie odpowiemy na nie w kolejnych odcinkach ENSPRESSO i damy Tobie znać, w którym odcinku jest odpowiedź na Twoje pytanie.

Zapraszamy również do naszego programu do nauki języka angielskiego online Angielski od zera do bohatera. Możesz uczyć się kiedy chcesz i jak dużo chcesz dzięki platformie z lekcjami języka angielskiego, których przybywa w każdym tygodniu. Dodatkowo, co tydzień otrzymujesz zaproszenie na lekcję na żywo z nami, która również jest nagrywana. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *