SPECJALNA LEKCJA ŚWIĄTECZNA – Słownictwo i tradycje Bożonarodzeniowe po angielsku – ENSPRESSO 27

ENSPRESSO to cotygodniowy live z językiem angielskim, który prowadzimy w naszej grupie na Facebooku.

Podoba Ci się ten odcinek? Subskrybuj nasz kanał, żeby dostawać powiadomienia o nowych filmach!


W tym odcinku omawiamy świąteczne słownictwo i tradycje Bożonarodzeniowe po angielsku. Mówimy o różnych popularnych wyrażeniach i tradycjach związanych ze Świętami Bożego Narodzenia po angielsku. Do tego wyjątkowego nagrania przygotowaliśmy materiały, które możesz ściągnąć poniżej i dodatkowo jest tam ćwiczenie do zrobienia.


Materiały, które są do pobrania do dzisiejszej specjalnej lekcji świątecznej znajdziesz tutaj:


>>Pobierz materiały do lekcji świątecznej<<


Zapraszamy do obejrzenia lub wysłuchania całego odcinka ENSPRESSO, w którym jest omówienie słownictwa, wyrażeń i tradycji Bożonarodzeniowych w krajach anglojęzycznych w języku angielskim.


Dziękujemy, że jesteś! Życzymy Tobie Wesołych Świąt i mnóstwa pozytywnej energii!


Jeżeli masz jakieś pytanie na kolejne odcinki ENSPRESSO, to śmiało je zadaj w komentarzach, a my damy Tobie znać w którym odcinku jest odpowiedź na Twoje pytanie.


Jeżeli chcesz komuś (albo sobie:)) sprawić w prezencie któryś z naszych kursów online języka angielskiego to zapraszamy do sprawdzenia ich tutaj:

Kursy Językowe Online


Jeżeli chcesz dać komuś w prezencie Voucher na kurs to napisz do nas przez zakładkę Kontakt i ustalimy jak możesz to zrobić oraz wypiszemy specjalny imienny voucher z kodem (nie tylko od Święta:)). Jeżeli chcesz wykupić komuś miesiąc lub więcej kursu Angielski od zera do bohatera, to także jest to możliwe, daj nam znać i ustalimy szczegóły.


Serdecznie zapraszamy Ciebie do naszego programu do nauki języka angielskiego online ‘Angielski od zera do bohatera’. Jest to ciągle rosnąca platforma z lekcjami języka angielskiego. Dodatkowo, co tydzień otrzymujesz zaproszenia na lekcje na żywo, które również są nagrywane, więc nawet jeżeli nie możesz być na żywo to możesz obejrzeć nagrania:


Więcej szczegółów znajdziesz tutaj:

>>Angielski od zera do bohatera<<

Link do grupy na Facebooku, w której prowadzimy ENSPRESSO:

>>Pozytywna Nauka Angielskiego!!<<

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *