JAK SAMODZIELNIE UCZYĆ SIĘ ANGIELSKIEGO I ZNALEŹĆ CZAS NA NAUKĘ / Future Continuous – ENSPRESSO #14

Favorite

ENSPRESSO to cotygodniowy live z językiem angielskim, który prowadzimy w naszej grupie na Facebooku.


Zapraszamy na kolejne odcinki ENSPRESSO i inne nagrania dotyczące nauki języka angielskiego!Podoba Ci się ten odcinek? Subskrybuj nasz kanał, żeby dostawać powiadomienia o nowych filmach!


W tym odcinku na początku mówimy o tym jak samodzielnie uczyć się języka. Podajemy kilka przydatnych wskazówek jak korzystać z wiedzy w sposób zupełnie bezpłatny oraz jak organizować czas na naukę języka.


Mówimy też o tym, jakie powinieneś mieć nastawienie do nauki języka. Tutaj bardzo ważne jest przede wszystkim zrozumienie jak lubisz się uczyć i do czego w ogóle potrzebujesz języka angielskiego. Powód, dla którego zaczynasz naukę z językiem angielskim będzie Ciebie motywował do dalszej pracy, która nie zawsze będzie prosta i nie zawsze będzie przynosiła szybkie efekty.


Szczególnie na początku trzeba mieć dużo samozaparcia do nauki, ponieważ nasz mózg w zupełnie naturalny sposób stawia nam opór i nie ma ochoty uczyć się nowego języka. Jak już wpadniesz w rytm pracy i działania, będzie o wiele łatwiej, tylko ważne, żeby właśnie nie robić sobie zbyt długich przerw.


Następnie omawiamy czas Future Continuous, czyli czas przyszły ciągły, który odnosi się do niedokonanych czynności przyszłych, gdy chcemy zaznaczyć, że w danym czasie w przyszłości będziemy w trakcie wykonywania jakiejś czynności. Porównujemy go również z innymi czasami przyszłymi i podajemy różnice w ich użyciu.Link do grupy na Facebooku, w której prowadzimy ENSPRESSO jest tutaj:


>>Pozytywna nauka angielskiego!<<Serdecznie zapraszamy Ciebie do naszego programu do nauki języka angielskiego online ‘Angielski od zera do bohatera’. Możesz uczyć się kiedy chcesz i jak dużo chcesz dzięki platformie z lekcjami języka angielskiego, których przybywa w każdym tygodniu. Dodatkowo, co tydzień otrzymujesz zaproszenie na lekcję na żywo z nami, która również jest nagrywana. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj:

>>Angielski od zera do bohatera<<


Zapraszamy Ciebie również do komentowania i zadawania pytań poniżej w komentarzach, chętnie odpowiemy na nie w kolejnych odcinkach ENSPRESSO i damy Tobie znać, w którym odcinku jest odpowiedź na Twoje pytanie.

Dodaj komentarz

Pobierz Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Najlepiej oceniane produkty

Pobierz Niezbędnik Podróżnika gratis!

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • +48 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Pobierz bezpłatny Niezbędnik Podróżnika

Pobierz bezpłatny Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami.
  • 695 301 178
  • biuro@sunco.edu.pl
Najnowsze opinie

Poziom zaangażowania

Poziom nauki języka