Czasowniki opisujące zmysły po angielsku – Enspresso 60

Zapraszamy Ciebie serdecznie na najnowszy odcinek Enspresso, w czasie którego poznasz różne czasowniki do opisywania zmysłów, podamy przykłady zdań z użyciem czasowników: taste, smell, see, look, touch, feel, hear, listen, watch, smell. Powiemy jaka jest różnica pomiędzy nimi i jak budować z nimi urozmaicone zdania. Wyjaśnimy również czy są to czasowniki oznaczające stany czy czynności i jak ten sam czasownik może oznaczać stan, a w innym kontekście czynność. Poznasz mnóstwo przykładowych zdań, które pomogą Tobie z lepszym zrozumieniu tematu.
ENSPRESSO to cotygodniowy live z językiem angielskim, który prowadzimy w naszej grupie na Facebooku.
 
Podoba Ci się ten odcinek? Subskrybuj nasz kanał, żeby dostawać powiadomienia o nowych filmach!
 
 
Zapraszamy Ciebie serdecznie do obejrzenia tego odcinka Enspresso, w którym znajdziesz mnóstwo motywacji oraz pozytywnego wsparcia do nauki języka angielskiego!
 
Jeżeli masz jakieś pytanie na kolejne odcinki ENSPRESSO, to śmiało je zadaj w komentarzach, a my damy Tobie znać w którym odcinku jest odpowiedź na Twoje pytanie.
 
 
Link do grupy na Facebooku, w której prowadzimy ENSPRESSO jest tutaj:
 
>>Pozytywna nauka angielskiego!<<
 
 
Serdecznie zapraszamy Ciebie do naszego programu do nauki języka angielskiego online ‘Angielski od zera do bohatera’. Możesz uczyć się kiedy chcesz i jak dużo chcesz dzięki platformie z lekcjami języka angielskiego, których przybywa w każdym tygodniu. Dodatkowo, co tydzień otrzymujesz zaproszenia na lekcje na żywo, które również są nagrywane. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj:
 
:
 
>>Angielski od zera do bohatera<<
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *