Angielski Od Zera Do Bohatera


5.00
Angielski od zera do bohatera to niestandardowy kurs online, który jest narzędziem do nauki angielskiego łączącym najlepsze elementy z nagranych lekcji video oraz lekcji na żywo, dzięki czemu możesz uczyć się kiedy chcesz i w swoim własnym tempie. Po przyłączeniu się do kursu, od razu dostajesz dostęp do całej biblioteki nagranych przez nas lekcji, która regularnie wzbogaca się o nowe lekcje, a także otrzymujesz dostęp do regularnych zajęć na żywo z native speakerami oraz ekspertami od nauczania angielskiego, na których możesz ćwiczyć mówienie i zadawać pytania. Na kursie masz idealne warunki, aby ćwiczyć i rozwijać swoje umiętności komunikacyjne po angielsku. Przyłącz się już dziś, żeby móc od razu zacząć naukę!
Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów
by Ania i Wojciech Manitius-Ratyńscy
Price: 97.00  / month
396 Lessons

Wstęp

Podczas tego kursu będziesz korzystał z bazy lekcji, które już są na platformie oraz na bieżąco otrzymywał regularne lekcje w języku angielskim na różnym poziomie zaawansowania – od podstawowych, które pomogą Ci w codziennej komunikacji w tym języku po lekcje bardziej zaawansowane, aż do lekcji na poziomie zaawansowanym zbliżające Ciebie coraz bardziej do poziomu native speakera w języku angielskim.
To Ty decydujesz o kolejności oglądanych lekcji i możesz zacząć od dowolnego poziomu zgodnie z Twoimi obecnymi umiejętnościami językowymi.
Dodatkowo, 24 razy w miesiącu otrzymasz zaproszenia do wzięcia udziału w lekcjach na żywo z nami, na których możesz zadawać pytania i robić z nami wspólnie ćwiczenia.
Lekcje na żywo również w większości są nagrywane, więc nawet jeżeli nie możesz być na żywo to możesz obejrzeć nagranie na platformie, które jest dostępne zazwyczaj dzień po lekcji na żywo.

Kurs jest prowadzony w języku angielskim z polskimi wyjaśnieniami i tłumaczeniami. Zajęcia konwersacyjne na poziomie B1/B2 z native speakerem są prowadzone w języku angielskim.

Obejrzyj najnowsze lekcje

 

Biblioteka lekcji wideo

Poniżej znajdziesz bibliotekę lekcji wideo, która została podzielona na tematyczne moduły dzięki czemu możesz uczyć się angielskiego według tematu, którym jesteś zainteresowana/zainteresowany albo możesz oglądać też wszystkie lekcje po kolei. Wybór należy do Ciebie. Kolejność modułów jest ustalona zgodnie z poziomami zaawansowania, a dodatkowe moduły znajdziesz na samym końcu strony.

Modules

Moduł 1 - Poziom A1 - Introductions (Przedstawianie się)

W tej części nauczysz się jak przedstawić oraz przywitać się po angielsku, dowiesz się jak policzyć od 1 do 10, poznasz zaimki podmiotowe oraz czasownik ‘być’ i jak go używać w formie zdań oznajmujących, przeczeń i pytań oraz nauczysz się słownictwa związanego z codziennymi przedmiotami w języku angielskim

Lessons

Moduł 2 - Poziom A1 - My Life (Moje życie)

W tej części dowiesz się jak omówić relacje rodzinne oraz pozarodzinne, poznasz angielski alfabet, nauczysz jak określić własność poprzez zaimki dzierżawce i użycie “apostrofu z s: ‘s ”oraz jak liczyć od 11 do 100 w języku angielskim.

Lessons

Moduł 3 - Poziom A1 - Jobs (Zawody)

W tej części nauczysz się o różnych rodzajach zawodów, dowiesz się jak używać przedimka nieokreślonego a/an do mówienia o zawodach, poznasz różne miejsca pracy oraz nauczysz się jak zadawać pytanie o mianownik “kto?co?” z czasownikiem “być”.

Lessons

Moduł 4 - Poziom A1 - Machines and Technology (Maszyny, urządzenia i technologia)

W tej części poznasz słowa związane z maszynami, urządzeniami i technologią, dowiesz się jak powiedzieć, że coś posiadasz przy użyciu “have got/has got” w zdaniach oznajmujących, przeczeniach oraz pytaniach.

Lessons

Moduł 5 - Poziom A1 - Travel (Podróżowanie)

W tej części poznasz różne rodzaje wakacji, nazwy rzeczy, które zabieramy ze sobą na wakacje, oraz miejsca, w którym możemy spędzić nasze wakacje. Nauczysz się jak tworzyć liczbę pojedynczą i mnogą rzeczowników oraz jak wyrazić, że coś podoba się Tobie. Poznasz również nazwy różnych krajów i narodowości.

Lessons

Moduł 6 - Poziom A1 - In Town (Słownictwo w mieście)

W tej części nauczysz się słownictwa związanego z czynnościami w mieście, z miejscami w mieście, dowiesz się jak powiedzieć że coś jest albo istnieje, coś nie jest / nie znajduje się / nie istnieje oraz jak zapytać czy coś jest, znajduje się gdzieś lub istnieje.

Lessons

Moduł 7 - Poziom A1 - Food & Drink (Jedzenie i napoje)

W tej części kursu nauczysz się nazw posiłków, owoców, warzyw i napojów. Dowiesz się również o angielskich nazwach nakrycia stołu oraz jak poprosić o coś przy stole i w restauracji,

Lessons

Moduł 8 - Poziom A1 - Shopping (Zakupy)

W tej części nauczysz się o różnych rodzajach sklepów, ubrań, kolorów. Poznasz zaimki wskazujące, czyli jak powiedzieć: ‘to, tamto, te, tamte’, oraz praktyczne zwroty, których możesz używać podczas robienia zakupów.

Lessons

Moduł 13 - Poziom A2 - Learning

W tej części kursu nauczysz się o przedmiotach szkolnych, czynności pod czasu lekcji oraz czas przeszły prosty w stwierdzeniach, zaprzeczeniach, oraz pytaniach

Lessons

Moduł 14 - Poziom A2 - Health

W tej części kursu nauczysz się jak nazywać poszczególne części ciała, objawy i choroby oraz czas teraźniejszy ciągły w zdaniach twierdzących, przeczących, i pytań

Lessons

Moduł 15 - Poziom A2 - Culture

W tej części kursu nauczysz się o obyczajach kulturowych, przymiotniki opisujące miejsca oraz stopniowanie przymiotników, różnice pomiędzy czasem teraźniejszym prostym a ciągłym, i pytania otwarte

Lessons

Moduł 16 - Poziom A2 – Future Plans

W tej części kursu nauczysz się słownictwo o czynności w czasie wolnym, jak omówić czas przyszły używając will/won't oraz be going to, jak umówić się i planować spotkania, jak rozmawiać o datach (z in,at, on), miesiącach i liczebniki porządkowe

Lessons

Moduł 17 - Pozioma A2 - Diet and Nutrition

W tej części kursu nauczysz się o policzalnych i niepoliczalnych rzeczownikach, określenia ilości, przymiotniki smaku i tekstury jedzenia, przedimki (a/an/the/no article), zwroty związane z jedzeniem, i potrawy w restauracjach.

Lessons

Moduł 18 - Poziom A2 - People

W tym module nauczysz się jak opisywać wygląd ludzi, jak opisywać ich osobowość, przymiotniki do opisywania wygląd zewnętrzny oraz osobowość, zaimek w funkcji dopełniania, oraz both/either/neither

Lessons

Moduł 19 - Poziom A2 - Experiences

W tej częśći kursu nauczysz się jak omówić doświarczenia, czas Present Perfect Simple i do czego się go stosuje oraz różnice pomiędzy czas Past Simple i Present Perfect Simple.

Lessons

Moduł 20 - Poziom B1 - Change

In this module, you will learn about modals of possibility, how to express probability, some phrases related to life changes and how to express that you are familiar or becoming familiar with change by using "be used to" and "get used to".

Lessons

Moduł 21- Poziom B1 - Responsibilities

In this module, you will learn how to talk about responsibilities, promises, how to use the phrases it's time, I'd better, and I'd rather, as well as some vocabulary having to do with responsiblities.

Lessons

Moduł 23 - Poziom B1 - Imagination

W tym module nauczysz się jak mówić o swojich pragnieniach,, słównictwo związane z wobraćznią które pomoże Tobie opisywać rzeczy wyobrażone, czasowniki modalne would, could i should, oraz drugi i trzeczi tryb warunkowy.

Lessons

Moduł 24 - Poziom B1 - Employment

Wy tym module nauczysz się jak używać zerowy tryb warunkowy, pytania bespośredne, pytania podmiotowe i pytania przedmiotowe, jak napisać CV oraz list motywacijny w języku angielskim, słownictwo związane z umiętności w pracy oraz typowe pytania które mogą Ciebie spotkać podczas rozmowy kwalifikacijnej i jak na nie odpowiedzieć.

Lessons

Module 25 - Poziom B1 - Processes

W tym module poznasz różne rodzaje procesów, jak przekazać instrukcje do wykonania pewnych prac i procesów, nauczysz się przymiotników i przysłówków do opisywania różnych rzeczy, dowiesz się jak używać stronę bierną w różnych czasach w zdaniach oznajmujących, przeczących oraz pytaniach, nauczysz się jak opisywać kolejność wydarzeń oraz jak upewnić się, że coś jest wykonane poprawnie.

Lessons

Moduł 26- Poziom B1– Lifestyle

W tej części kursu poznasz zagadnienia dotyczące różnych stylów życia, oraz dowiesz się jak je opisywać po angielsku. Nauczysz się również jak używać zwroty z „ing” oraz poznasz przydatne słownictwo dotyczące stylu życia. Poruszymy również temat mówienia o swoich planach na przyszłość.

Lessons

Moduł 27 - Poziom B1 - Wealth

W tej części kursu dowiesz się więcej na temat czasowików modalnych nakazu i zakazu, a także sugestii, przydatnych zwrotów związanych z pieniędzmi i finansami, a także na temat porównań oraz stopnia wyższego i najwyższego oraz jak i kiedy stosować (just) in case.

Lessons

Moduł 29 - Poziom B1 - Modern Life

Poznaj przydatne zwroty i słownictwo które pomoże Tobie opisywać miejsca i czynności wykonane w współczenych miast, naucz się zwroty pomocne kiedy rozmawiasz o nauki i noweych technologi oraz świat online, mowa łączona (Connected Speech), czas przyszły ciągły (Future Continuous) oraz powtórzenie czasów przysłych.

Lessons

Praktyczne zwroty

Poznaj praktyczne zwroty, których użyjesz w różnych sytuacjach w języku angielskim, abyś mógł bez obaw poradzić sobie w nich posługując się językiem angielskim.

Lessons

Słownik Tematyczny

Poznaj zbiory słownictwa tematycznego, które przydadzą się Tobie do poszerzania słownictwa i jeszcze lepszego opanowania nowych słów w języku angielskim.

Lessons

Praktyczne Dialogi

Posłuchaj rozmów po angielsku między ludźmi w różnych codziennych sytuacjach i zobacz jak radzić sobie w każdej sytuacji. Filmy w tym module przedstawiają praktyczny dialog w danej sytuacji a potem każde zdanie jest przetłumaczone na język polski, a następnie jest czas na powtórzenie dla Ciebie, abyś miał(a) pewność, że poprawnie wymawiasz wszystkie zdania.

Lessons

Konwersacje

Wy tym module odsłuchasz lekcje z konwersacji prowadzone z kursantami. Każda lekcja jest prowadzona na żywo i omówiono kontretny temat podczas lekcji.

Lessons

Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów