Przygotowanie językowe do certyfikatów oraz egzaminów

Czy zastanawiasz się nad zdaniem egzaminu z biegłości językowej z języka obcego w celu uzyskania certyfikatu? Możemy Ci w tym pomóc! Możesz z sukcesem zdać egzaminy i uzyskać certyfikat biegłości językowej dzięki naszym kursom przygotowującym do certyfikatów oraz egzaminów. Wybierz z naszej listy certyfikatów, do których chcesz się przygotować, skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany przygotowaniem się do innego certyfikatu.

Grupa wiekowa: od  12 lat

Wielkość grupy: 4 do 6 osób

Dostępność: Cały rok

Czas lekcji: 60 minut

Poziom: od początkującego do zaawansowanego

language certification and exam preparation

CERTYFIKATY

Przygotowanie do FCE

Egzamin First Certificate in English jest potwierdzeniem biegłości językowej na poziomie B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) który jest wykorzystywany w nauce i pracy.

Przygotowanie do TELC

Europejskie certyfikaty językowe, zwane również testami językowymi TELC, to międzynarodowe, standaryzowane testy dziesięciu różnych języków. Wszystkie egzaminy z języka TELC odpowiadają Europejskiemu Systemowi Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).

Przygotowanie do CAE

Egzamin Cambridge English: Advanced ma na celu wykazanie, że kandydat osiągnął wysoki poziom umiejętności językowych w języku angielskim, który później może być używany w kontekście akademickim i zawodowym.

Przygotowanie do TestDaF

Test Deutsch als Fremdsprache to ustandaryzowany test znajomości języka niemieckiego dla obcokrajowców, jest dla osób, które chciałyby studiować na niemieckich uniwersytetach lub naukowców, którzy chcą pracować w języku niemieckim.

Przygotowanie do TOEIC

Test of English for International Communication jest uznanym na całym świecie testem języka angielskiego, zaprojektowanym do sprawdzenia zaawansowania kluczowych umiejętności komunikacyjnych.

Przygotowanie do TEF

Test d’évaluation du français (TEF) jest testem znajomości języka francuskiego dla osób, dla których nie jest to język ojczysty. Często wymagany jest przy przyjęciu na uniwersytet i jest uznawany przez Rząd Federalny Kanady jako dowód płynności językowej w procedurach imigracyjnych.

Przygotowawanie do IELTS

International English Language Testing System jest jednym z najbardziej uznawanych egzaminów angielskich na świecie. IELTS jest uznawany przez największe uczelnie, firmy oraz instytucje zawodowe na świecie.

Przygotowanie do DELE

DELE (Diplomas de Español como Lengua Extranjera) to oficjalne egzaminy z języka hiszpańskiego o charakterze międzynarodowym, organizowane przez Instytut Cervantesa i sygnowane przez Ministerstwo Edukacji, Kultury i Sportu Hiszpanii.

Gdzie?

LEKCJE Z DOJAZDEM

Nie marnuj czasu na podróż do szkoły, my dojedziemy do Ciebie!

LEKCJE PRZEZ INTERNET

Weź udział w lekcjach bez żadnych ograniczeń geograficznych, ucz się z dowolnego miejsca na świecie z lektorem na żywo.

SALE LEKCYNE

Zapewnione przez nas dogodnie zlokalizowane sale lekcyjne w Twojej okolicy.

Skontaktuj się z nami

Imię (wymagane)

E-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego.