Sunco_logo 450x153

Zagwarantuj sobie przewagę w uzyskaniu korzystnych warunków we wszystkich Twoich negocjacjach z kontrahentami zagranicznymi!

Czy obawiasz się negocjowania umów z zagranicznymi kontrahentami z powodu braku znajomości języka angielskiego?
Czy znasz ogólny język angielski, ale wciąż brakuje Tobie słownictwa biznesowego do prowadzenia profesjonalnych negocjacji po angielsku?

Według  wyników badań międzynarodowej firmy PR Holmes nieporozumienia i słabe umiejętności komunikacyjne w biznesie  spowodowały już ponad 37 miliardów dolarów strat w Ameryce i Anglii.

Różne kultury i narodowości mają różne sposoby komunikowania się w biznesie. Z tego powodu sama znajomość ogólnego języka angielskiego nie wystarczy, żeby pomyślnie prowadzić biznes za granicą.

Według magazynu Forbes mamy siedem sekund, żeby zrobić dobre i solidne pierwsze wrażenie na naszym rozmówcy, oraz zbudować naszą wiarygodność.  Czasami wystarczy zaledwie 1/10 sekundy, żeby ocenić czy dana osoba jest godna naszego zaufania.

Poznaj program idealny dla Ciebie!

System, który skupia się na czterech podstawowych aspektach niezbędych do przeprowadzenia profesjonalnych negocjacji w biznesie w języku angielskim. Formuła kursu przeprowadzi Ciebie przez wszystkie etapy negocjacji krok po kroku i pomoże Tobie zyskać pewność siebie, której potrzebujesz do negocjacji biznesowych na rynku międzynarodowym.
Kurs online Angielski w Negocjacjach przygotuje Ciebie do prowadzenia rozmów negocjacyjnych oraz uczestniczenia w negocjacjach w języku angielskim z zagranicznymi kontrahentami w kraju i za granicą. Kurs przeprowadzi Ciebie przez różne etapy i rodzaje negocjacji w języku angielskim, od negocjacji umów leasingowych po zawarcie dużych umów o wysokiej wartości pieniężnej – opanujesz umiejętności komunikacyjne niezbędne do skutecznego negocjowania umów biznesowych. Po zakończeniu kursu będziesz mieć większą pewność, że wyraźnie i jasno postawisz swoje warunki podczas rozmów biznesowych z partnerami negocjacyjnymi w języku angielskim.
Dowiesz się, między innymi, jak rozpocząć negocjacje, profesjonalnie postawić swoje warunki i omawiać wszelkie ustępstwa od umowy. Poznasz słownictwo i gotowe przykłady zdań, których użyjesz do określania warunków oraz zgadzania się lub niezgadzania się na warunki postawione przez drugą stronę.
Kurs jest prowadzony w całości w języku angielskim.

Poznaj twórców kursu

Cześć! Nazywamy się Ania i Wojciech.
Już od 2010 roku tworzymy razem szkołę językową, w której nauczyliśmy komunikacji w języku angielskim już ponad 1000 osób, właśnie takich jak Ty,  i dla każdej z nich udało nam się dopasować materiał  i metodę nauczania w taki sposób, by były skuteczne.
Oboje uwielbiamy podróżować, poznawać nowych ludzi i kultury. W Polsce również  poznajemy wielu ludzi z innych krajów, z którymi wymieniamy się swoimi doświadczeniami, dzięki czemu możemy Wam przekazywać ciekawe i aktualne informacje.
 Jeśli dotarłeś na tę stronę, to na pewno znasz nas z naszego kanału na YouTube oraz naszej grupy na Facebooku, lub może znalazłeś nasz fanpage na Facebooku.

Dlaczego warto nas wybrać?

Skuteczna metoda

Opracowaliśmy naszą własną metodę nauczania języka angielskiego, dzięki której przestaniesz się bać języka angielskiego i zaczniesz swobodnie komunikować się w nim radząc sobie w każdej sytuacji, w której możesz się znaleźć za granicą.

Przemyślany program

Nasz program do nauczania porusza konkretne tematy, które są potrzebne do lepszego poznania języka angielskiego i używania go w codziennych sprawach. Elementy programu idealnie składają się w całość potrzebną Tobie do komunikacji w innym kraju.

Praktyczne podejście

Mając wiele lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego, potrafimy przekazywać wiedzę w skuteczny sposób i zachęcać naszych Kursantów do nauki. Skupiamy się na praktycznym użyciu języka, dzięki czemu szybko zauważasz swoje postępy.

Co mówią o nas Kursanci

Sunco Language School obsługuje nas od 2016 roku w zakresie szkoleń z języka niemieckiego i angielskiego. Pracujemy z lektorami SLS on the job. Native speaker przyjeżdża regularnie do naszej firmy i prowadzi konwersacje biznesowe związane z naszą działalnością. Jest to dla nas szczególnie ważne w kontekście podnoszenia jakości usług dla klientów zagranicznych. SLS to partner, którego bardzo chętnie polecam innym naszym partnerom. Współpraca jest dla nas bardzo wygodna i świetnie trafia w nasze potrzeby biznesowe.
TOMASZ KANTAK – Dyrektor Zarządzający, Visualcom
Wszystkim chętnym, chcącym uczyć się i pogłębiać naukę języków obcych polecam Sunco Language School. Dzięki profesjonalnej kadrze SLS i dobrze dobranym materiałom oraz pomocom dydaktycznym przebiega to łatwo, bezstresowo i przyjemnie. Od roku uczę się online języka angielskiego z moim ulubionym lektorem Wojciechem Manitius-Ratyńskim, dzięki któremu jestem w stanie swobodnie poruszać się i prowadzić swoją firmę w Anglii.
PAWEŁ GRZESZKIEWICZ – Właściciel firmy DOMINATOR INVEST LIMITED
Przełamałam barierę językową, która zawsze była moim problemem. Lektorka bardzo motywowała mnie do codziennej pracy. dzięki czemu planowane wyniki w nauce zostały osiągnięte. Sunco Language School prowadzi skuteczne metody nauczania, w sposób indywidualnie dostosowany do konkretnej osoby. Jestem bardzo zadowolona z efektów nauczania i polecam SLS jako szkołę profesjonalną i rzetelną, której lektorzy potrafią skutecznie nauczyć języka obcego.
BEATA KUSAK – Architekt, Członek Zarządu, Architega Sp. z o.o.

Ten kurs online pomoże Ci w komunikacji w czasie negocjacji bez obaw językowych gdziekolwiek jesteś na świecie!

10 nagranych lekcji wideo w języku angielskim z przydatnymi zwrotami i gotowymi zdaniami, których będziesz w stanie używać w różnych sytuacjach podczas negocjacji w języku angielskim, m.in. podstawy negocjacji, otwarcie negocjacji, wprowadzenie do głównych punktów, zapytania i sugestie, określanie warunków, zgoda lub brak porozumienia, ustępstwa, zajęcie stanowiska, wyjaśnienie i zakończenie negocjacji.
10 kart z materiałami edukacyjnymi podsumowującymi materiał z każdej lekcji do wydrukowania lub zapisania na komputerze czy telefonie i utrwalania wiedzy z kursu, które możesz mieć zawsze przy sobie.
Po każdej lekcji jest test, który możesz zrobić, żeby sprawdzić swoją wiedzę.

Korzyści z uczenia się online

Dzięki nauce online możesz:

Uczyć się z dowolnego miejsca na ziemi i w dowolnym czasie

Możesz sam decydować ile czasu dziennie/tygodniowo chcesz poświęcić na naukę i uczyć się we własnym tempie

Nie tracisz czasu na dojazdy i nie obawiasz się, że ominie Ciebie lekcja, bo masz dużo pracy lub innych obowiązków

Możesz wracać do materiałów, które już opanowałeś, żeby sobie szybko je przypomnieć

Możesz kilka razy oglądać te same lekcje i powtarzać je

Gdy przyłączysz się do kursu, od razu zobaczysz, że nauka online jest najbardziej komfortową formą nauki, jaką poznałeś. Zacznij działać i uczyć się już dziś!

Co otrzymujesz:

Angielski w negocjacjach
EN4-Nego-Reference-Materials-290x290

Kurs Online 

  • 10 nagranych lekcji wideo po angielsku z native speakerem. Po każdej lekcji jest test, który możesz wykonać, żeby sprawdzić swoją wiedzę.

Materiały referencyjne

  • Każda lekcja zawiera karty referencyjne z podsumowaniem najważniejszych informacji i zwrotów, abyś mógł je mieć przy sobie i powtarzać kiedy chcesz.

Podejmij decyzję już dziś, żeby otrzymać zniżkę!!

Całkowita wartość kursu online “Angielski w negocjacjach“: 397 PLN

Oszczędzaj: 300 PLN

Cena: 97 PLN

Zapoznaj się z naszym regulaminem oraz polityką prywatności

Gwarancja satysfakcji

Przyłączając się do nas masz 14-dniowy okres gwarancji zwrotu pieniędzy, żebyś mogła/mógł na spokojnie zobaczyć czy taka forma uczenia się języka angielskiego jest dla Ciebie i Twoich bliskich. Jeżeli w ciągu 14 dni od przyłączenia się do kursu stwierdzisz, że kurs jednak nie jest dla Ciebie, napisz do nas i zwrócimy Tobie wpłacone pieniądze.