Zapewnij sobie przyszłość jako recepcjonista w międzynarodowej firmie!

Czy obawiasz się, że nie dostaniesz pracy, ponieważ Twoje umiejętności językowe nie są na wystarczającym poziomie, żeby swobodnie komunikować się w języku angielskim?
A może opanowałeś już język angielski ogólny, ale nie znasz specjalistycznego słownictwa, wyrażeń i zwrotów, które będą potrzebne Tobie do pracy jako recepcjonista lub podobnych stanowiskach?

Według badań GUS w 2017 roku , około 2,54 mln Polaków już pracują za granicą a według Gazety Prawnej aż  67% Polaków jest zatrudnianych do pracy wyłącznie z dobrą znajomością języka angielskiego.

W ostatnich 20 latach do naszego kraju napłynęło ponad 25 tys. zagranicznych inwestorów, którzy utworzyli łącznie 1,5 mln miejsc pracy i zainwestowali ponad 150 mld euro.

Znajomość języka obcego przydaje się zarówno w firmach o zagranicznych korzeniach, jak i w tych, gdzie pracownicy mają kontakt z obcojęzycznymi klientami, dostawcami i partnerami biznesowymi.

Poznaj program idealny dla Ciebie!

System, który skupia się na sześciu ważnych aspektach pracy jako recepcjonista da Tobie potrzebne narzędzia do komunikacji w języku angielskim w Twoim zawodzie, które pozwolą Ci swobodnie i bez stresu porozumiewać w międzynarodowej firmie.
Kurs Angielski dla Recepcjonistów da Tobie niesamowicie szeroką wiedzę do zawodu recepcjonisty, a także do innych zawodów ze zbliżonym słownictwem i wymaganiami. Dzięki kursowi Angielski dla Recepcjonistów zyskasz pewność, że poradzisz sobie w jakimkolwiek kraju anglojęzycznym, m.in. USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii lub w innym kraju, gdzie będziesz musiał komunikować się po angielsku w pracy. W obecnych czasach język angielski jest wymagany w większości firm, ponieważ mają one coraz więcej zagranicznych klientów i chcą by zostali oni odpowiednio obsłużeni.
Dowiesz się, między innymi, jak przywitać się z osobami odwiedzającymi firmę, jak prowadzić rozmowy przychodzące i wychodzące w języku angielskim, jak pisać e-maile, zamawiać różne usługi i kurierów, a także rozmawiać ze współpracownikami, oraz wiele innych przydatnych informacji i zwrotów, które będą niezbędne do Twojej pracy.

Poznaj twórców kursu

Cześć! Nazywamy się Ania i Wojciech.
Już od 9 lat tworzymy razem szkołę językową, w której nauczyliśmy komunikacji w języku angielskim już wiele osób, właśnie takich jak Ty,  i dla każdej z nich udało nam się dopasować materiał  i metodę nauczania w taki sposób, by były skuteczne. 
Oboje uwielbiamy podróżować, poznawać nowych ludzi i kultury. W Polsce również  poznajemy wielu ludzi z innych krajów, z którymi wymieniamy się swoimi doświadczeniami, dzięki czemu możemy Wam przekazywać ciekawe i aktualne informacje.
 Jeśli dotarłeś na tę stronę, to na pewno znasz nas z naszego kanału na YouTube oraz naszej grupy na Facebooku, lub może znalazłeś na fanpage na Facebooku.

Dlaczego warto nas wybrać?

Skuteczna metoda

Opracowaliśmy naszą własną metodę nauczania języka angielskiego, dzięki której przestaniesz się bać języka angielskiego i zaczniesz swobodnie komunikować się w nim radząc sobie w każdej sytuacji, w której możesz się znaleźć za granicą.

Przemyślany program

Nasz program do nauczania porusza konkretne tematy, które są potrzebne do lepszego poznania języka angielskiego i używania go w codziennych sprawach. Elementy programu idealnie składają się w całość potrzebną Tobie do komunikacji w innym kraju.

Praktyczne podejście

Mając wiele lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego, potrafimy przekazywać wiedzę w skuteczny sposób i zachęcać naszych kursantów do nauki. Skupiamy się na praktycznym użyciu języka, dzięki czemu szybko zauważasz swoje postępy.

Co mówią o nas kursanci

Lekcje bardzo pomogły mi w nabraniu biegłości w mówieniu po angielsku. Oprócz tego, mój lektor okazał się bardzo przystępną i sympatyczną osobą o wszechstronnej wiedzy, dzięki czemu nasze konwersacje dotyczyły tematów z przeróżnych dziedzin – od podróży, przez ogólnoświatową politykę, po zabawki z naszego dzieciństwa. Dzięki temu wzbogaciłem swój zasób słownictwa. Dziękuję za dotychczasową naukę i z pewnością chętnie polecę SLS każdemu.
MICHAŁ U. – Student SLS
Wszystkim chętnym, chcącym uczyć się i pogłębiać naukę języków obcych polecam Sunco Language School. Dzięki profesjonalnej kadrze SLS i dobrze dobranym materiałom oraz pomocom dydaktycznym przebiega to łatwo, bezstresowo i przyjemnie. Od roku uczę się online języka angielskiego z moim ulubionym lektorem Wojciechem Manitius-Ratyńskim, dzięki któremu jestem w stanie swobodnie poruszać się i prowadzić swoją firmę w Anglii.
PAWEŁ GRZESZKIEWICZ – Właściciel firmy DOMINATOR INVEST LIMITED
Przełamałam barierę językową, która zawsze była moim problemem. Lektorka bardzo motywowała mnie do codziennej pracy. dzięki czemu planowane wyniki w nauce zostały osiągnięte. Sunco Language School prowadzi skuteczne metody nauczania, w sposób indywidualnie dostosowany do konkretnej osoby. Jestem bardzo zadowolona z efektów nauczania i polecam SLS jako szkołę profesjonalną i rzetelną, której lektorzy potrafią skutecznie nauczyć języka obcego.
BEATA KUSAK – Architekt, Członek Zarządu, Architega Sp. z o.o.

Ten kurs online pomoże Ci pracować jako recepcjonista bez obaw językowych gdziekolwiek chcesz na świecie!

10 nagranych lekcji wideo w języku angielskim z przydatnymi zwrotami, których będziesz w stanie używać w różnych sytuacjach podczas pracy jako recepcjonista w języku angielskim, m.in. rozmowy telefoniczne, treści wymienianych maili, rozmowy z gośćmi oraz współpracownikami, obsługa dostaw.
10 kart z materiałami edukacyjnymi podsumowującymi materiał z każdej lekcji do wydrukowania i utrwalania wiedzy z kursu, które możesz mieć zawsze przy sobie.
Po każdej lekcji jest test, który możesz zrobić, żeby sprawdzić swoją wiedzę.

Korzyści z uczenia się online

Dzięki nauce online możesz:

Uczyć się z dowolnego miejsca na ziemi i w dowolnym czasie

Możesz sam decydować ile czasu dziennie/tygodniowo chcesz poświęcić na naukę i uczyć się we własnym tempie

Nie tracisz czasu na dojazdy i nie obawiasz się, że ominie Ciebie lekcja, bo masz dużo pracy lub innych obowiązków

Możesz wracać do materiałów, które już opanowałeś, żeby sobie szybko je przypomnieć

Możesz kilka razy oglądać te same lekcje i powtarzać je

Gdy przyłączysz się do kursu, od razu zobaczysz, że nauka online jest najbardziej komfortową formą nauki, jaką poznałeś. Zacznij działać i uczyć się już dziś!

Co otrzymujesz:

Kurs Online 

  • 10 nagranych lekcji wideo po angielsku z native speakerem. Po każdej lekcji jest test, który możesz wykonać, żeby sprawdzić swoją wiedzę.
Reference Materials

Materiały referencyjne

  • Każda lekcja zawiera karty referencyjne z podsumowaniem najważniejszych informacji i zwrotów, abyś mógł je mieć przy sobie i powtarzać kiedy chcesz.
Example Emails

Przykłady gotowych e-maili

  • Dodatkowy materiał edukacyjny z gotowymi przykładowymi mailami, dzięki któremu będziesz miał wsparcie w swojej pracy jako recepcjonista.

Podejmij decyzję już dziś, żeby otrzymać zniżkę!!

Całkowita wartość kursu online “Angielski dla Recepcjonistów”: 597 PLN

Regularna cena  297 PLN

Oszczędzaj: 250 PLN

Cena po zniżce: 47 PLN

Zapoznaj się z naszym regulaminem oraz polityką prywatności