Sunco_logo 450x153

Pobierz bezpłatny Przewodnik “9 Sposobów na użycie GET w języku angielskim” .

Wpisz swojego maila i otrzymaj Przewodnik “9 Sposobów na użycie GET”!

Dlaczego warto nauczyć się prawidłowego zastosowania 'get'?

Łatwiej będziesz mógł się dogadywać w dowolnej sytuacji w języku angielskim.
Będziesz w stanie o wiele więcej zrozumieć z tego co inni mówią do Ciebie po angielsku.
“Get” jest jednym z najbardziej problematycznych słów dla osób uczących się angielskiego.

O Autorach

Ania i Wojtek to energiczna i pozytywna para, która prowadzi szkołę językowej od 201o roku. Ania jest lektorem i tłumaczem języka angielskiego z wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną, skutecznie potrafi zmotywować każdego do nauki. Wojtek jest native speakerem z Kanady z polskimi korzeniami, dzięki czemu potrafi nauczyć Ciebie mówić po angielsku poprawnie i wytłumaczyć Ci pewne różnice pomiędzy językiem polskim i angielskim. Razem uczą online języka angielskiego i mają na swoim koncie mnóstwo zadowolonych studentów.
W międzyczasie zajrzyj do naszych mediów społecznościowych