Sunco_logo 250x100

Gratulujemy zapisu na bezpłatne szkolenie!!

Link do szkolenia otrzymasz na podany adres email dzień przed szkoleniem.

* Jeśli cierpliwie czekasz na maila, ale go nie widzisz w swojej skrzynce odbiorczej, sprawdź folder SPAM lub Oferty, czasem nasze maile tam trafiają. 🙂

Gratulujemy świetnej decyzji o rozwoju Twoich umiejętności językowych!!

Już dziś zacznij regularną naukę angielskiego

Zacznij już teraz uczyć się języka angielskiego na własnych zasadach, bez podpisywania żadnych umów, minimalnych okresów korzystania z kursu (możesz w każdej chwili wyłączyć płatności) i z niezmienną miesięczną ceną!

Poznaj przydatne zwroty, słowa oraz poprawny sposób wymowy i gramatyczne struktury, abyś mógł komunikować się w języku angielskim w jakiejkolwiek sytuacji się znajdziesz dzięki naszemu kursowi online Angielski od zera do bohatera.
Możesz uczyć się kiedy chcesz i powtarzać lekcje wielokrotnie (bez żadnych umów i zobowiązań, przyłączasz się i rezygnujesz kiedy chcesz). Koniecznie sprawdź szczegóły i zapisz się do superbohaterskiej drużyny!
Brzmi dobrze?
Sprawdź szczegóły poniżej i zacznij uczyć się na kursie online języka angielskiego w najniższej cenie, ponieważ ona wkrótce wzrośnie dla nowych Kursantów!

Poznaj twórców kursu

Cześć! Nazywamy się Ania i Wojciech.

Już od 2010 roku tworzymy razem szkołę językową, w której nauczyliśmy komunikacji w języku angielskim już ponad 500 osób, właśnie takich jak Ty,  i dla każdej z nich udało nam się dopasować materiał  i metodę nauczania w taki sposób, by były skuteczne.
Oboje uwielbiamy podróżować, poznawać nowych ludzi i kultury. W Polsce również  poznajemy wielu ludzi z innych krajów, z którymi wymieniamy się swoimi doświadczeniami, dzięki czemu możemy Wam przekazywać ciekawe i aktualne informacje.

Co mówią o nas kursanci

‘Jestem bardzo zadowolony z kursu. Korzystam podwójnie.
Lekcje początkowe z poziomu A1 wykonuje moja 10-letnia córka, a od poziomu A2 z kursu korzystam ja:)
Zawodowo pomagam Klientom tworząc dla nich aplikacje mobilne.
Dzięki kursowi wychodzę ze swoją usługą do Klientów z innych krajów.
Polecam!’
MICHAŁ Szulecki. Dyrektor Operacyjny – Optimum Process
‘Kurs dla mnie uszyty , mogę wszędzie gdzie chcę powtarzać sobie i uczyć się. Na siłowni podczas kardio, w aucie jadąc na spotkanie, czekając na klienta przed sesją zdjęciową, czy też po prostu pijąc kawę na Bulwarach Wiślanych. NIE OGRANICZA MNIE CZAS, sama planuję kiedy i jak długo , najważniejsze aby co dzień spędzić czas z Sunco, to mój stróż od systematyczności. Wiem że tu powinnam już śpiewać po angielsku, jeszcze z takim wsparciem… i mój poziom to tylko wina braku konsekwencji. Sunco robi dobrą robotę a motywacji należy szukać w samym sobie…’
MONIKA PIERZCHANOWSKA – Współwaściciel firmy Amfetamina Promo

Oto co dostajesz w kursie

Zwięzłe lekcje prowadzone z native speakerem z Kanady oraz ekspertem od nauczania języka angielskiego, na których nauczysz się poprawnej wymowy i struktury zdań

Wsparcie i coaching językowy z doświadczonym filologiem języka angielskiego, dzięki którym szybciej będziesz oswajał się z językiem i efektywniej się go uczył

Nieograniczony dostęp do ciągle rozwijającej się biblioteki nagranych lekcji do których możesz zawsze wracać i uczyć się w dowolnym miejscu na świecie dla osób posiadających członkostwo

Gwarancja satysfakcji

Przyłączając się do nas masz 14-dniowy okres gwarancji zwrotu pieniędzy, żebyś mogła/mógł na spokojnie zobaczyć czy taka forma uczenia się języka angielskiego jest dla Ciebie i Twoich bliskich. Jeżeli w ciągu 14 dni od przyłączenia się do kursu stwierdzisz, że kurs jednak nie jest dla Ciebie, napisz do nas i zwrócimy Tobie wpłacone pieniądze.
Zajrzyj też do naszych mediów społecznościowych