Sunco_logo 450x153 blk

Cieszymy się bardzo, że jesteś z nami!!

Za chwilę otrzymasz email potwierdzający Twoją rejestrację wraz z Niezbędnikiem Podróżnika – 101 zdań i wyrażeń w języku angielskim z tłumaczeniami oraz nagraniem tego materiału, żebyś mógł wysłuchać, jak wszystkie zdania są wypowiadane oraz powtarzać je razem z nami.
* Jeśli cierpliwie czekasz na maila, ale go nie widzisz w swojej skrzynce odbiorczej, sprawdź folder SPAM lub Oferty, czasem nasze maile tam trafiają. 🙂 Będzie nam miło jak dodasz nas do zaufanych odbiorców, żeby maile od nas trafiały do Twojej skrzynki odbiorczej.

Cieszymy się, że jesteś z nami! Jak już przejrzysz materiały to koniecznie daj nam znać co o nich sądzisz. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Dziękujemy!

Już dziś zacznij regularną naukę angielskiego

Już teraz zacznij uczyć się języka angielskiego na własnych warunkach, bez podpisywania żadnych umów, minimalnych okresów korzystania z kursu (możesz w każdej chwili wyłączyć płatności) i z niezmienną miesięczną opłatą!

Poznaj przydatne zwroty, słowa oraz poprawny sposób wymowy i gramatyczne struktury, abyś mógł komunikować się w języku angielskim w jakiejkolwiek sytuacji się znajdziesz dzięki naszemu kursowi online Angielski od zera do bohatera.
Możesz uczyć się kiedy chcesz i powtarzać lekcje wielokrotnie (bez żadnych umów i zobowiązań, przyłączasz się i rezygnujesz kiedy chcesz).
Dodatkowo, w wersji rozszerzonej kursu możesz korzystać z konwersacji na żywo, na których możesz aktywnie ćwiczyć mówienie po angielsku w niesamowicie pozytywnej i przyjaznej atmosferze.
Koniecznie sprawdź szczegóły klikając w przycisk poniżej i zapisz się do superbohaterskiej drużyny!

Poznaj twórców kursu

Cześć! Nazywamy się Ania i Wojciech.
Już od 2010 roku tworzymy razem szkołę językową, w której nauczyliśmy komunikacji w języku angielskim już ponad 1000 osób, właśnie takich jak Ty,  i dla każdej z nich udało nam się dopasować materiał  i metodę nauczania w taki sposób, by były skuteczne. 
Oboje uwielbiamy podróżować, poznawać nowych ludzi i kultury. W Polsce również  poznajemy wielu ludzi z innych krajów, z którymi wymieniamy się swoimi doświadczeniami, dzięki czemu możemy Wam przekazywać ciekawe i aktualne informacje.

Oto co dostajesz w kursie

Zwięzłe lekcje prowadzone z native speakerami oraz ekspertami od nauczania języka angielskiego, na których nauczysz się poprawnej wymowy i struktury zdań

Wsparcie i coaching językowy z doświadczonym filologiem języka angielskiego, dzięki którym szybciej będziesz oswajał się z językiem i efektywniej się go uczył

Nieograniczony dostęp do ciągle rozwijającej się biblioteki nagranych lekcji do których możesz zawsze wracać i uczyć się w dowolnym miejscu na świecie dla osób posiadających członkostwo

 

Oto co mówią o nas w mediach społecznościowych

Gwarancja satysfakcji

Przyłączając się do nas masz 14-dniowy okres gwarancji zwrotu pieniędzy, żebyś mogła/mógł na spokojnie zobaczyć czy taka forma uczenia się języka angielskiego jest dla Ciebie i Twoich bliskich. Jeżeli w ciągu 14 dni od przyłączenia się do kursu stwierdzisz, że kurs jednak nie jest dla Ciebie, napisz do nas i zwrócimy Tobie wpłacone pieniądze.
Zajrzyj też do naszych mediów społecznościowych