Kursy językowe przygotowujące do wyjazdów zagranicznych oraz dla osób przebywających już za granicą

Jeżeli uważacie Państwo, że znacie język obcy, ale nie jesteście pewni, czy możecie przeprowadzić swobodną rozmowę w tym języku za granicą, my Wam pomożemy rozwiązać ten problem i zaoferujemy kursy oparte głównie na konwersacjach, aby przygotować Państwa do komunikacji z ludźmi z innych krajów posługujących się w danym języku.

Przygotowanie do podróżowania za granicę

posługiwania się językiem obcym w różnych sytuacjach codziennych, np.:

• na lotnisku
  • w restauracji i hotelu
  • w komunikacji miejskiej oraz taxi
  • u lekarza
  • w sklepie
  • pytanie o drogę
  • w banku
  • w urzędach i instytucjach państwowych
  • rozmowa z mieszkańcami kraju w języku angielskim lub rosyjskim

Przygotowanie do pracy za granicą, np.:

• praca w banku
  • praca w biurze
  • praca na budowie
  • praca na stanowisku kierowcy
  • praca na stanowisku kelnera
  • praca na stanowisku barmana
  • praca na stanowisku recepcjonisty
  • praca na stanowisku ratownika

Przygotowanie do uczenia się w szkole oraz studiów z granicą

Przygotowanie do egzaminów na studia za granicą, np.:

• IELTS (International English Language Testing System)
  • TOEFL (Test of English as a foreign language)
  • certyfikatu Państwowego IRJ imienia A. Puszkina
  • certyfikatu państwowego z języka rosyjskiego na co dzień w systemie TRKI

Jeżeli przebywacie już Państwo za granicą

I chcecie poprawić swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim lub rosyjskim, oferujemy kursy przez skype. Możecie Państwo uczyć się z dowolnego miejsca na świecie w dowolnym czasie z naszymi lektorami na żywo przez Internet. Zajęcia są profesjonalne, materiały wysyłamy wcześniej mailem lub zamieszczamy na wirtualnym dysku, prace domowe także są wysyłane mailem, więc jest to pełny kurs rozwijający wszystkie umiejętności językowe. Jeżeli wolicie Państwo korzystać z tradycyjnych podręczników, wyślemy je do Państwa pocztą.

Oferujemy kursy w różnych wymiarach godzinowych:

• 1 lekcja w tygodniu po 60/90 lub 120 minut
  • 2 lekcje w tygodniu po 60/90 lub 120 minut
  • 3 lekcje w tygodniu po 60/90 lub 120 minut
  • intensywne kursy jednodniowe, tygodniowe, miesięczne, wakacyjne w wymiarze godzin odpowiadającym kursantom
  • intensywne kursy językowe przygotowujące do określonych egzaminów, prezentacji, wyjazdów

Zapisy i informacje

Aby poznać ofertę i cenę kursu językowego dla Państwa, zapraszamy do kontaktu z nami, w ciągu 24 godzin odpowiemy na Państwa zapytanie. biuro@sunco.edu.pl

Kursy stacjonarne u Klienata

Oferujemy kursy z dojazdem lektora do ucznia, co zapewnia oszczędność czasu dla Naszych Klientów bez konieczności wyjazdu z firmy lub domu.

Na terenie całej Warszawy i okolic (m.in. Łomianki, Izabelin, Piaseczno, Otwock, Józefów, Pruszków, Wołomin, Wesoła, Sulejówek, Radzymin, Jabłonna, Legionowo).

Kursy przez Internet

Oferujemy usługi na terenie całej Polski przez Internet z lektorem na żywo przez skype.

Możliwość zajęć z polskimi lektorami z wykształceniem lingwistycznym i filologicznym lub native speakerami.