Szkolenia językowe dla żołnierzy i personelu wojskowego

Pomyślnie osiągaj cele misji, wykonując polecenia dowództwa z sojuszu, a także wydawaj rozkazy jednostkom koalicyjnym pod Twoim dowództwem. Nasze specjalistyczne szkolenia językowe dla żołnierzy i personelu wojskowego przygotują uczestników do komunikacji w trakcie rozmieszczenia wojska w sytuacjach bojowych i niebojowych.

language training for soldiers

ODPRAWA MISJI

Wykonuj swoją misję lepiej, wiedząc, że w pełni rozumiesz jej cele i potencjalne niebezpieczeństwa.

ROZŁADOWANIE AGRESJI

Unikaj ofiar poprzez zmniejszanie napięcia i zwracanie uwagi na wyrażanie odpowiednich uczuć, wypowiadanie odpowiednich słów i zachowując się pewnie i spokojnie.

LOKALNE WSPARCIE

Zdobądź przydatne informacje przy rozmieszczeniu wojska od nowopoznanych przyjaciół i sprzymierzeńców.

SYTUACJE KONFLIKTOWE

Zapewnij sobie możliwie najlepsze wyjście z trudnych sytuacji dzięki umiejętności komunikowania się pod presją z innymi żołnierzami w czasie podróży przez niestabilne strefy i obszary.

KULTURA I ZWYCZAJE

Dowiedz się więcej o lokalnej kulturze i zwyczajach, aby skutecznie realizować cele misji bez nieporozumień.

DZIAŁANIA KOALICYJNE

Współpracuj bardziej efektywnie w trakcie misji wymagających współpracy zagranicznej z przekonaniem, że wszystko dobrze rozumiesz.