Szkolenia językowe dla osób pracujących w usługach

Czy chcesz zapewnić swoim klientom najlepsze wrażenia kulinarne lub rekreacyjne? Czy chciał(a)byś zwiększyć swoje szanse na sukces w branży usługowej podczas pracy za granicą? Jeśli odpowiedziałeś „tak” na któreś z powyższych pytań, nasze specjalistyczne szkolenie językowe dla pracowników branży usługowej jest właśnie dla Ciebie! Uczestnicy będą uczyć się, jak zapewnić swoim klientom jak najlepsze doświadczenia poprzez jasną komunikację z nimi i umiejętność rozmowy na różne tematy, co jest istotne w branży usługowej.

language training for service industry personnel

WSPÓŁPRACA ZESPOŁU

Pracuj wydajnie i w harmonii ze swoimi współpracownikami dzięki skutecznej komunikacji w języku obcym.

ZARZĄDZANIE CZASEM

Radż sobie ze stresującymi sytuacjami i dużą liczbą klientów poprzez organizację i wiedząc, co robić i kiedy.

SATYSFAKCJA KLIENTA

Dopilnuj, żeby Twoi klienci byli zadowoleni i wracali do Ciebie, oferując im to, czego oczekują dzięki wyjątkowej obsłudze.

WŁAŚCIWE PODEJŚCIE

Pokaż innym wokół siebie, że zawsze jesteś pozytywny, a twoje życie, jak również załatwianie spraw, będzie zawsze łatwiejsze.

PROFESJONALIZM

Pokaż klientom i współpracownikom, że jesteś osobą solidną i na którą zawsze można liczyć.

SKARGI I REKLAMACJE

Pokaż swoim klientom swoje zaniepokojenie, gdy nie są zadowoleni z usług poprzez jak najszybsze rozwiązanie problemu.