Szkolenia językowe dla osób pracujących za granicą

Czy myślisz o życiu i pracy za granicą? Nasze specjalistyczne szkolenia językowe dla osób pracujących za granicą pomogą Tobie  pokazać swojemu przyszłemu pracodawcy swój niesamowity potencjał i przekonać go, że jesteś odpowiednim kandydatem do tej pracy. Uczestnicy kursu nie tylko dowiedzą się, jak lepiej wywoływać dobre wrażenie na swoich rozmówcach w trakcie rozmów kwalifikacyjnych, ale także nauczą się realizować swoje cele zawodowe podczas pracy za granicą.

language training for people working abroad

CURRICULUM VITAE I LISTY MOTYWACYJNE

Pozostaw świetne wrażenie na potencjalnym pracodawcy poprzez prezentowanie się w możliwie najlepszy sposób.

ROZWIŃ SWOJĄ SIEĆ KONTAKTÓW

Zdobądź nowe kontakty, które okażą się przydatne podczas pracy w twojej firmi i podczas całej Twojej kariery za granicą.

ROZMOWY KWALIFIKACYJNE

Pokaż że jesteś odpowiednim kandydatem do pracy, mając pewność siebie i umiejętności interpersonalne.

(NIE)FORMALNA KORESPONDENCJA

Skuteczniejsza komunikacja z innymi współpracownikami i działami poprzez efektywną korespondencję (nie)formalną.

KOMUNIKACJA ZE WSPÓŁPRACOWNIKAMI

Współpracuj z innymi przy trudnych zadaniach i projektach poprzez wzajemne porozumienie w języku obcym.

POKONANIE BARIER KULTUROWYCH

Unikaj niefortunnych i nieprzyjemnych sytuacji, znając i rozumiejąc kulturę i zwyczaje osób, z którymi pracujesz za granicą.