Szkolenia językowe dla osób pracujących w korporacji

Niezależnie od tego, czy pracujesz dla firmy międzynarodowej, rozważasz przeprowadzkę za granicę w swojej firmie lub szukasz nowej pracy za granicą, nasze specjalistyczne szkolenia językowe dla osób pracujących w korporacji pomogą Ci osiągnąć sukces w Twojej karierze i ułatwią Ci komunikację w języku obcym.

language training for management and corporate staff

AKTYWNY UDZIAŁ W SPOTKANIACH

Bież aktywny udział w spotkaniach i udzielaj niezbędnych informacji oraz odpowiedzi, aby zadbać o świetną komunikację w ich trakcie.

PRZEDSTAWIANIE PREZENTACJI

Komunikuj swoje pomysły, przekazuj statystyki dotyczące firmy i organizuj kompleksowe szkolenia dla współpracowników.

WSPÓŁPRACA Z PRACOWNIKAMI

Zarządzaj skutecznie i pewnie zespołami projektowymi i grupami roboczymi, komunikując zadania, które należy wykonać.

INTERAKCJA ZE WSPÓŁPRACOWNIKAMI

Komunikuj się ze swoimi współpracownikami tworząc wartościowe relacje w biurze i poza nim.

WSPÓŁPRACA Z ODDZIAŁAMI

Przydzielaj zadania szybciej i sprawniej między oddziałami w Twojej firmie poprzez lepszą relację i korespondencję.

KORESPONDENCJA

Unikaj kosztownych pomyłek, wymieniając się pomysłami, określając informacje i sprawiając, że wszystko dzieje się szybciej poprzez sprawną komunikację.