Szkolenia językowe dla handlowców

Po co ograniczać się do jednego rynku, gdy możesz dotrzeć do kilku różnych rynków poprzez nasze specjalistyczne szkolenia językowe dla handlowców? Kursanci nauczą się jak lepiej komunikować ze z swoimi zagranicznymi klienta, będą mogli korzystać z różnych rynków i poszerzać bazę swoich klientów, poprawiając tym samym swoje ogólne wyniki i zwiększając potencjał sprzedaży.

language training for sales

ZARZĄDZAJ KLUCZOWYMI KONTAKTAMI

Zachowaj dobre relacje poprzez dobrą komunikacje ze strategicznie ważnymi klientami, tworząc wymierne wyniki i korzyści dla Twojej firmy.

PREZENTACJE SPRZEDAŻOWE

Zainteresuj innych swoim produktem lub usługą, przedstawiając swoim potencjalnym zagranicznym klientom świetnie wykonaną i atrakcyjną prezentację.

PREZENTACJA PRODUKTÓW

Zademonstruj przydatność i / lub funkcjonalność produktów lub usług swoim potencjalnym klientom, aby lepiej mogli zrozumieć, co sprzedajesz.

STRATEGIE MARKETINGOWE

Rozwijaj i wdrażaj sprytne sposoby maksymalizacji sprzedaży, takie jak: slogany i hasła reklamowe, dzięki lepszemu zrozumieniu języka, w którym reklamujesz swoje produkty lub usługi.

WDRAŻANIE PRODUKTÓW

Podnoś świadomość swojej marki wśród klientów poprzez wprowadzenie nowego produktu lub usługi na nowe oraz obecne rynki w sposób bardziej pewny i skuteczny.

REKLAMACJE

Zajmuj się zwrotami, wymianą, a także znajduj rozwiązania trudnych sytuacji związanych z  niezadowolonymi klientami, aby zminimalizować swoje straty i zapewnić powrót klientów.