Szkolenia językowe dla architektów i inżynierów

Jako architekt lub inżynier najprawdopodobniej masz kontakt z zagranicznymi inwestorami i specjalistami z branży, którzy pracują zgodnie z różnymi rozwiązaniami technologicznymi. Nasze specjalistyczne szkolenia językowe dla architektów i inżynierów pomoże Ci lepiej zrozumieć potrzeby projektowe Twoich klientów. Uczestnicząc w tym kursie usprawnisz komunikację między Tobą i  różnymi specjalistami z branży, z którymi pracujesz przy projektach.

language training for architects

WSPÓŁPRACA ZE SPECJALISTAMI

Zarządzaj realizacją projektu poprzez koordynowanie pracy wykonywanej przez specjalistów z różnych branż poprzez przejrzystą i zwięzłą komunikację.

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI I ZESPOŁEM

Ustal założenia projektu do spełnienia oraz terminy, których trzeba dotrzymać, dostarczając zespołowi kompleksowych instrukcji dotyczących projektu.

WNIOSKI I POZWOLENIE NA BUDOWĘ

Uzyskaj zgodę od miasta, w którym budujesz, spełniając wymagania komitetu planowania przestrzennego, minimalizując jednocześnie zmiany w projekcie.

UTRZYMANIE RELACJI Z INWESTOREM

Utrzymuj dobry kontakt z klientami dzięki zrozumieniu i zaspokojeniu ich potrzeb projektowych oraz funkcji, które mają spełniać poprzez efektywną komunikację.

OKREŚLANIE WYMOGÓW PROJEKTOWYCH

Przekaż swoje koncepcje i pomysły dotyczące projektu swoim pracownikom i specjalistom z branży, aby urzeczywistnić swoją wizję.

OPISYWANIE PROJEKTU I JEGO PREZENTACJA

Przekazuj swoje pomysły dzięki lepszym umiejętnościom prezentacji, ucząc się pisania lepszych opisów technicznych i specyfikacji projektu.