Szkolenia językowe dla prawników i pracowników sądu

Niezależnie od tego, czy reprezentujesz zagranicznych klientów w kraju ojczystym, czy za granicą, nasze specjalistyczne szkolenia językowe dla prawników i pracowników sądu zapewni Ci umiejętności komunikacyjne niezbędne do wykonywania pracy. Dzięki płynnej i skutecznej interakcji z klientami i rówieśnikami, masz znacznie większą szansę na osiągnięcie swoich celów zawodowych i odnosić sukcesy oraz uznanie dla swojej pracy za granicą.

language training for attorneys

UDZIELANIE PORAD KLIENTOM

Dowiedz się, jak udzielić zagranicznym klientom rzetelną poradę prawną, unikając jakichkolwiek nieporozumień związanych z językiem.

INTERPRETACJA PRAWNA

Zdobywaj umiejętność nie tylko lepszego poznawania zagranicznych praw, ale także korzystania z nich w celu lepszego reprezentowania swoich klientów.

GROMADZENIE DOWODÓW

Gromadź dowody lub rozpocznij działania prawne za granicą, przeprowadzając rozmowy z klientami i świadkami, aby ustalić fakty dotyczące sprawy.

PRZYGOTOWYWANIE ARGUMENTÓW

Zagwarantuj pomyślny wynik sprawy, przekazując sądowi przekonujące argumenty, które wpłyną pozytywnie na sprawę Twoich klientów.

REPREZENTOWANIE KLIENTA

Dostarcz niezaprzeczalne dowody i negocjuj porozumienie, aby uzyskać najkorzystniejszy rezultat dla twojego klienta w sprawach sądowych za granicą.

PRZEDSTAWIENIE SPRAWY

Formułuj mocne argumenty, zbieraj konkretne dowody i twórz ostateczną prezentację, która zapewni Ci orzeczenie korzystne dla Twojego klienta