Przygotowanie do egzaminów językowych i Certyfikatów

Pomożemy Tobie w:

• przygotowanie do Matury międzynarodowej
  • przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego dla dzieci Cambridge English: Young Learners (Young Learners English Tests)
  • przygotowanie do międzynarodowych egzaminów dla dzieci PTE Young Learners
  • przygotowanie do egzaminów na studia za granicą
  • przygotowanie do egzaminów IELTS (International English Language Testing System) i TOEFL (Test of English as a foreign language)
  • Przygotowanie do egzaminów KET (Key English Test), PET (Preliminary English Test), FCE (First Certificate in English), CAE (Certificate in Advanced English), CPE (Certificate of Proficiency in English)
  • przygotowanie do certyfikatu Państwowego IRJ imienia A. Puszkina: „Język rosyjski na co dzień. Poziom progowy (В1)” , „Język rosyjski na co dzień. Poziom ponadprogowy (B2)” , „Język rosyjski na co dzień. Poziom kompetentnego władania (C1)”, „Język rosyjski na co dzień. Poziom kompetentnego władania (C2)”

Oferujemy kursy w różnych wymiarach godzinowych:

• 1 lekcja w tygodniu po 60/90 lub 120 minut
  • 2 lekcje w tygodniu po 60/90 lub 120 minut
  • 3 lekcje w tygodniu po 60/90 lub 120 minut
  • intensywne kursy jednodniowe, tygodniowe, miesięczne, wakacyjne w wymiarze godzin odpowiadającym kursantom
  • intensywne kursy językowe przygotowujące do określonych egzaminów, prezentacji, wyjazdów

Zapisy i informacje

Aby poznać ofertę i cenę kursu językowego dla Państwa, zapraszamy do kontaktu z nami, w ciągu 24 godzin odpowiemy na Państwa zapytanie. biuro@sunco.edu.pl

Kursy stacjonarne u Klienata

Oferujemy kursy z dojazdem lektora do ucznia, co zapewnia oszczędność czasu dla Naszych Klientów bez konieczności wyjazdu z firmy lub domu.

Na terenie całej Warszawy i okolic (m.in. Łomianki, Izabelin, Piaseczno, Otwock, Józefów, Pruszków, Wołomin, Wesoła, Sulejówek, Radzymin, Jabłonna, Legionowo).

Kursy przez Internet

Oferujemy usługi na terenie całej Polski przez Internet z lektorem na żywo przez skype.

Możliwość zajęć z polskimi lektorami z wykształceniem lingwistycznym i filologicznym lub native speakerami.