Sunco_logo 450x153

Pobierz bezpłatny Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim z tłumaczeniami,

Zbiór jest podzielony na praktyczne mapy wyrażeń, które pomogą Tobie w lepszym i szybszym ich zapamiętaniu oraz nauce, dzięki czemu rozwiniesz swoją znajomość słownictwa w języku angielskim.

Wpisz swojego maila i otrzymaj Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów w języku angielskim z tłumaczeniami!

Praktyczny format, który ułatwia naukę i zapamiętywanie

Poznaj ponad 180 praktycznych zwrotów opartych na 15 czasownikach, które są często używane w języku angielskim. Dzięki zastosowanemu formatowi praktycznych map myśli będziesz mógł szybciej i łatwiej uczyć się oraz zapamiętywać często używane zwroty w języku angielskim!

Przydatne zwroty i wyrażenia

Naucz się podstawowych zwrotów w języku angielskim, które przydadzą się Tobie w wielu sytuacjach w codziennym życiu.

Tłumaczenia na język polski

Poznaj tłumaczenie wszystkich zwrotów na język polski, dzięki któremu będzie Ci łatwiej nauczyć się różnic pomiędzy nimi.

Przystępny przenośny format

Zbiór 180 Przydatnych Zwrotów jest dostępny w wersji elektronicznej, dzięki czemu możesz używać go gdziekolwiek chcesz i uczyć się we własnym tempie.

O Autorach

Ania i Wojtek to energiczna i bardzo pozytywna para, która prowadzi szkołę językową od 2010 roku. Ania jest lektorem i tłumaczem języka angielskiego z wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną, skutecznie potrafi zmotywować każdego do nauki. Wojtek jest native speakerem z Kanady z polskimi korzeniami, dzięki czemu potrafi nauczyć Ciebie mówić po angielsku poprawnie i wytłumaczyć Ci pewne różnice pomiędzy językiem polskim i angielskim. Razem uczą online języka angielskiego i mają na swoim koncie setki zadowolonych studentów. Prywatnie, są rodzicami dwóch niesamowicie energicznych chłopców i posiadaczami wspaniałego, ale bardzo leniwego psa:)
W międzyczasie zajrzyj do naszych mediów społecznościowych