O nas

Firma SUNCO została założona przez Annę Ratyńską i Wojciecha Ratyńskiego – osoby, dla których nauczanie języków obcych jest pasją.

Naszą misją jest pomoc naszym Klientom w swobodnym porozumiewaniu się w innych językach poprzez tłumaczenia oraz szkolenia językowe.

W SUNCO wiemy, że każdy Nasz Klient jest inny, w inny sposób przyswaja wiedzę, i czego innego od nas oczekuje. Z tego powodu podchodzimy indywidualnie do każdego z Naszych Klientów, słuchamy Ich potrzeb i dopasowujemy najlepszą dla Nich ofertę.

Nauczyliśmy języka już wiele osób, zarówno prywatnych, jak i w firmach, i mamy dużo doświadczenia, które pozwala nam szybko i efektywnie nauczać języka, a przede wszystkim, miła atmosfera zajęć, sprawi, że nauczycie się języka w sposób zupełnie bezstresowy!

Zapewniamy, że współpraca z nami będzie wspaniałą i wyjątkową przygodą językową. Pozytywne podejście jest w naszej firmie bardzo ważne, co na pewno zauważycie Państwo podejmując współpracę z Nami!

Oferujemy szeroką gamę kursów językowych dla firm i osób prywatnych, zarówno na poziomie podstawowej komunikacji, jak i specjalistycznej nauki języka na różnych poziomach zaawansowania.

Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zapoznaniem się z naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z nami i współpracy. Pomagamy w realizacji programów oraz szkoleń finansowanych lub dofinansowywanych ze środków Unii Europejskiej.

Oferujemy elastyczne godziny pracy firmy dopasowane do potrzeb Naszego Klienta. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych lektorów i tłumaczy, którzy podzielają naszą pasję do języków. Każda osoba jest profesjonalna i świetnie przygotowana do nauczania języków i wykonywania tłumaczeń.

Anna Ratyńska

Anna Ratyńska jest filologiem i tłumaczem języka angielskiego i rosyjskiego, ukończyła studia dzienne na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowe studia biznesu w Sydney, Australii. Zajmuje się tłumaczeniami, nauczaniem języków obcych, koordynowaniem szkoleń oraz zapleczem metodycznym szkoleń językowych od 2005 roku.

Wojciech Ratyński

Wojciech Ratyński jest Native Speakerem z Kanady. Wykształcenie zdobył w USA i Kanadzie (studia informatyczne i multimedia), w Polsce ukończył studia na Politechnice Warszawskiej (architektura). Od 2007 roku naucza języka angielskiego z wieloma sukcesami, ukończył wiele kursów przygotowujących do nauczania języków obcych, dzięki którym Jego wiedza językowa wspólnie z umiejętnościami nauczania sprawiają, że jest świetnym Native Speakerem, który potrafi świetnie nauczyć języka angielskiego.