Lubimy dzielić się szczęściem z okazji naszej ósemki!!

Nasza firma skończyła już 8 lat i z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję!

Zasady są proste

1- Poleć naszą szkołę swoim znajomym i/lub zapisz się na nasz kurs językowy, jeżeli nie jesteś jeszcze naszym Kursantem i zacznijcie otwierać przed sobą nowe możliwości dzięki nauce języków obcych!

2- Zapisz się na wybrany przez Ciebie kurs językowy online i ucz się wygodnie z jakiejkolwiek lokalizacji na świecie!

3- Jeżeli Kursant polecony przez Ciebie weźmie udział w 10 lekcjach języka obcego w naszej szkole, wtedy zarówno Ty, jak i osoba polecona, otrzymacie prezent!

4- Otrzymacie jedną lekcję gratis! Jeżeli jesteś naszym kursantem, to będzie to jedna lekcja z Twojego kursu, natomiast jeżeli jeszcze się u nas nie uczysz, to możesz wybrać darmową lekcję online z poniższej listy języków:

angielski

włoski

niemiecki

rosyjski

Kliknij poniżej po więcej szczegółów dotyczących Naszej Promocji Urodzinowej:

download pdfRegulamin Promocji Urodzinowej

Najnowsze komentarze