Specjalistyczne szkolenia językowe dla przedsiębiorców

Nasz specjalistyczny kurs językowy dla profesjonalistów pomoże Ci przenieść Twój biznes na zupełnie nowy poziom! Interakcja z zagranicznymi klientami i kontrahentami z pewnoścą w celu skuteczniejszego zamknięcia transakcji. Jeśli często wybierasz się na wyjazdy służbowe, chcesz wprowadzić swój produkt lub usługę na nowy rynek zagraniczny lub chcesz zdobyć więcej klientów za granicą, to ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie!

language training for business professionals

PRZYWÓDZTWO I ZARZĄDZANIE

Dowiedz się, jak skutecznie zarządzać zespołami projektowymi i grupami roboczymi za granicą z niesamowitymi rezultatami.

NETWORKING & UMIEJĘTNOŚCI MIĘKIE

Zdolność do zdobycia cennych kontaktów i łatwego poznawania nowych ludzi na konferencjach i wydarzeniach.

NEGOCJACJA I MARKETING

Dowiedz się, jak pokazać, że Twój produkt lub usługa dodaje wartość za rozsądną cenę swoim klientom za granicą.

PREZENTACJA PRODUKTÓW I USŁUG

Dowiedz się, jak najlepiej prezentować innym swój produkt lub usługę na rynkach zagranicznych.

ZARZĄDZANIE I DELEGOWANIE PROJEKTÓW

Pewnie wyznaczaj i przydzielaj zadania oraz ustalaj terminy dla swoich pracowników za granicą.

ORGANIZACJA I USTALANIE PRIORYTETÓW

Poznaj efektywne techniki komunikacji, które pomogą Ci zarządzać projektami bardziej produktywnie.