Szkolenia językowe ogólne dla dorosłych

Nasze kursy językowe dla dorosłych uczą słuchaczy praktycznych umiejętności komunikacyjnych potrzebnych podczas rozmów z obcokrajowcami lub pobytu za granicą i pomagają budować pewność w posługiwaniu się językiem obcym, dzięki której kursanci mogą przekazać to, co chcą w języku obcym. Ten kurs jest idealnym rozwiązaniem szkoleniowym dla osób fizycznych i właścicieli firm lub pracowników, którzy chcą się nauczyć nowego języka. Niezależnie od tego, czy uczysz się języka obcego z powodów osobistych, czy zawodowych, nigdy nie jest za późno na naukę nowego języka.

Czas lekcji: 60 minut

Poziom: od początkującego do zaawansowanego

General Language Courses for Adults

CODZIENNA ROZMOWA

Dowiedz się, jak prowadzić codzienną rozmowę w języku obcym.

GRAMATYKA

Przestań popełniać błędy gramatyczne i spraw, że łatwiej będzie innym zrozumieć, co chcesz powiedzieć.

JĘZYK SYTUACYJNY

Naucz się pewności w komunikacji w codziennych sytuacjach, aby lepiej przekazać, co masz na myśli.

CZYTANIE I SŁUCHANIE

Poprawiając umiejętność czytania i słuchania ze zrozumieniem, lepiej poznasz język, którego się uczysz.

SŁOWNICTWO

Naucz się kolokwializmów, powszechnie używanych fraz i wyrażeń, idiomów i metafor

(NIE)FORMALNE PISANIE

Popraw swoją zdolność do pisania zarówno ze znajomymi jak również ze swoimi współpracownikami w języku obcym.