Kursy językowe dla dzieci, młodzieży i studentów

Naszym celem jest uczenie języka obcego w miłej i przyjaznej atmosferze, ponieważ zadowolony i zmotywowany uczeń szybciej i chętniej przyswaja wiedzę. Zajmujemy się poniższymi dziedzinami i rozwojem poniższych umiejętności:

• swobodna rozmowa w języku obcym
  • rozumienie piosenek, filmów i książek
  • poprawne pisanie
  • rozumienie tekstów pisanych i ich poprawna analiza
  • poprawne użycie gramatyki, zarówno w mowie, jak i piśmie
  • słuchanie w języku obcym ze zrozumieniem
  • nauka języka na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów
  • przygotowanie do lekcji, klasówek, testów i egzaminów
  • pomoc w odrabianiu lekcji
  • pomoc w nadrabianiu zaległości
  • nauczanie w przedszkolach
  • przygotowanie do nauki w szkole podstawowej, gimnazjalnej i średniej za granicą

Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych

Na poziomie początkującym i zaawansowanym.

Przygotowanie do Matury międzynarodowej

Korepetycje

Dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studentów. Wraz z dojazdem do kursantów.

Oferujemy kursy w różnych wymiarach godzinowych:

• 1 lekcja w tygodniu po 60/90 lub 120 minut
  • 2 lekcje w tygodniu po 60/90 lub 120 minut
  • 3 lekcje w tygodniu po 60/90 lub 120 minut
  • intensywne kursy jednodniowe, tygodniowe, miesięczne, wakacyjne w wymiarze godzin odpowiadającym kursantom
  • intensywne kursy językowe przygotowujące do określonych egzaminów, prezentacji, wyjazdów

Zapisy i informacje

Aby poznać ofertę i cenę kursu językowego dla Państwa, zapraszamy do kontaktu z nami, w ciągu 24 godzin odpowiemy na Państwa zapytanie. biuro@sunco.edu.pl

Kursy stacjonarne u Klienata

Oferujemy kursy z dojazdem lektora do ucznia, co zapewnia oszczędność czasu dla Naszych Klientów bez konieczności wyjazdu z firmy lub domu.

Na terenie całej Warszawy i okolic (m.in. Łomianki, Izabelin, Piaseczno, Otwock, Józefów, Pruszków, Wołomin, Wesoła, Sulejówek, Radzymin, Jabłonna, Legionowo).

Kursy przez Internet

Oferujemy usługi na terenie całej Polski przez Internet z lektorem na żywo przez skype.

Możliwość zajęć z polskimi lektorami z wykształceniem lingwistycznym i filologicznym lub native speakerami.