Kursy językowe dla lekarzy i personelu medycznego

Jeżeli chcecie Państwo swobodnie komunikować się z pacjentami oraz lekarzami zagranicznymi w Polsce, pracować za granicą lub przygotowywać czy opracowywać artykuły medyczne w róznych jęzkach, posiadamy szeroką ofertę kursów w zakresie języka medycznego, m.in.:

• chirurgia
  • dermatologia
  • diagnostyka laboratoryjna
  • endokrynologia
  • gastrologia
  • ginekologia i położnictwo
  • kardiologia
  • laryngologia
  • medycyna pracy
  • medycyna ratunkowa
  • neurologia
  • okulistyka
  • onkologia
  • ortopedia
  • pediatria
  • stomatologia
  • urologia
  • zdrowie publiczne

OFERUJEMY KURSY INDYWIDUALNE I GRUPOWE

Posiadamy w ofercie różne kursy, z których na pewno coś Państwa zainteresuje. Jeżeli nie znajdziecie Państwo w poniższej ofercie kursu dla siebie, prosimy o kontakt z nami, a na pewno uda nam się przygotować kurs językowy indywidualnie dopasowany do Państwa potrzeb!

Oferujemy kursy w różnych wymiarach godzinowych:

• 1 lekcja w tygodniu po 60/90 lub 120 minut
  • 2 lekcje w tygodniu po 60/90 lub 120 minut
  • 3 lekcje w tygodniu po 60/90 lub 120 minut
  • intensywne kursy jednodniowe, tygodniowe, miesięczne, wakacyjne w wymiarze godzin odpowiadającym kursantom
  • intensywne kursy językowe przygotowujące do określonych spotkań, prezentacji, wyjazdów

Zapisy i informacje

Aby poznać ofertę i cenę kursu językowego dla Państwa, zapraszamy do kontaktu z nami, w ciągu 24 godzin odpowiemy na Państwa zapytanie. biuro@sunco.edu.pl

Kursy stacjonarne u Klienta

Oferujemy kursy z dojazdem lektora do Klienta, co zapewnia oszczędność czasu dla Naszych Klientów bez konieczności wyjazdu z firmy lub domu.

Na terenie całej Warszawy i okolic (m.in. Łomianki, Izabelin, Piaseczno, Otwock, Józefów, Pruszków, Wołomin, Wesoła, Sulejówek, Radzymin, Jabłonna, Legionowo).

Kursy przez Internet

Oferujemy usługi na terenie całej Polski przez Internet z lektorem na żywo przez skype.

Możliwość zajęć z polskimi lektorami z wykształceniem lingwistycznym i filologicznym lub native speakerami.