Kursy językowe dla kadry kierowniczej i pracowników firm

Jeżeli chcecie Państwo zwiększyć swoje umiejętności językowe, jak również pracowników swojej firmy, my Państwu w tym pomożemy! Oferujemy szeroką gamę kursów w zakresie w róznych jęzkach.

Przygotujemy program szkolenia językowego przystosowany do rodzaju działalności Państwa firmy. Oferujemy kursy z języka ogólnego z elementami języka specjalistycznego związanego z Państwa branżą, jak również kursy obejmujące jedynie język specjalistyczny mające na celu przeszkolenie Państwa i Państwa pracowników w celu swobodnej komunikacji ustnej i pisemnej w dziedzinie charakterystycznej dla Państwa firmy.

OFERUJEMY KURSY INDYWIDUALNE I GRUPOWE

Posiadamy w ofercie różne kursy, z których na pewno coś Państwa zainteresuje. Jeżeli nie znajdziecie Państwo w poniższej ofercie kursu dla siebie, prosimy o kontakt z nami, a na pewno uda nam się przygotować kurs językowy indywidualnie dopasowany do Państwa potrzeb!

Oferujemy kursy w różnych wymiarach godzinowych:

  • 1 lekcja w tygodniu po 60/90 lub 120 minut
  • 2 lekcje w tygodniu po 60/90 lub 120 minut
  • 3 lekcje w tygodniu po 60/90 lub 120 minut
  • intensywne kursy jednodniowe, tygodniowe, miesięczne, wakacyjne w wymiarze godzin odpowiadającym kursantom
  • intensywne kursy językowe przygotowujące do określonych spotkań, prezentacji, wyjazdów

Zapisy i informacje

Aby poznać ofertę i cenę kursu językowego dla Państwa, zapraszamy do kontaktu z nami, w ciągu 24 godzin odpowiemy na Państwa zapytanie. biuro@sunco.edu.pl

Kursy stacjonarne u Klienta

Oferujemy kursy z dojazdem lektora do Klienta, co zapewnia oszczędność czasu dla Naszych Klientów bez konieczności wyjazdu z firmy lub domu.

Na terenie całej Warszawy i okolic (m.in. Łomianki, Izabelin, Piaseczno, Otwock, Józefów, Pruszków, Wołomin, Wesoła, Sulejówek, Radzymin, Jabłonna, Legionowo).

Kursy przez Internet

Oferujemy usługi na terenie całej Polski przez Internet z lektorem na żywo przez skype.

Możliwość zajęć z polskimi lektorami z wykształceniem lingwistycznym i filologicznym lub native speakerami.