Sunco Language School Orange-min

Zdobądź superbohaterskie moce w języku angielskim!

Czy chcesz móc swobodnie porozumiewać się w języku angielskim?

Czy obawiasz się, że poziom Twojego angielskiego nie jest wystarczający i chcesz go poprawić nie wydając przy tym fortuny?

Czy zazdrościsz czasem innym, jak słyszysz, że mówią po angielsku i rozumieją ten język?

Zgodnie z Europejskim rankingiem z roku 2017 , zaledwie 17% Polaków deklaruje znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym lub biegłym.

W ostatnich 20 latach do naszego kraju napłynęło ponad 25 tys. zagranicznych inwestorów, którzy utworzyli łącznie 1,5 mln miejsc pracy i zainwestowali ponad 150 mld euro.

Karol Wielki mawiał: „Znać inny język to jak posiadać drugą duszę”, a Roger Bacon uważał, iż „znajomość języków jest bramą do wiedzy”.

Poznaj Twoich wrogów, którzy sprawiają Tobie największe trudności w nauce języka angielskiego

null

Brak słów

Czy masz tak czasem, że chciałbyś odezwać się i powiedzieć coś od siebie, ale nagle okazuje się, że masz za mały zasób  słownictwa i w końcu nic nie mówisz albo o wiele mniej niż byś chciał?

null

Niewiara w siebie

Czy myślisz, że słabo znasz język i nie poradzisz sobie w aktywnym posługiwaniu się nim, gdy będziesz za granicą lub u siebie w kraju, jak będziesz musiał poradzić sobie z rozmowie z obcokrajowcem?

null

Wstyd mówienia

Niektórzy mówią, że wolą nie odzywać się, ponieważ uważają, że za słabo znają angielski albo boją się, że popełnią jakieś błędy i ktoś je im wytknie. Niewiara w siebie jest ogromnym hamulcem w nauce języka!

null

Niepoprawna konstrukcja

Ogromnym problemem osób, które chcą mówić po angielsku jest strach, że użyją niepoprawnej konstrukcji w zdaniu, język angielski ma ich bardzo dużo i wydają się  bardzo skomplikowane.

Oto cztery umiejętności, których potrzebujesz aby pokonać trudności w nauce języka angielskiego

null

Genialna Gramatyka

Poznaj jak poprawnie posługiwać się czasami i różnymi konstrukcjami zdań w języku angielskim i uzyskaj pewność siebie przy komunikacji w tym języku.

null

Super Słownik

Zdobądź obszerny i bogaty zasób słownictwa, dzięki któremu już nigdy nie będziesz musiał obawiać się, że zabraknie Ci słów gdy mówisz po angielsku.

null

Moc Mówienia

Uzyskaj płynność w mowie i poczuj swobodę, ze dogadasz się z innymi w języku angielskim w każdej sytuacji niezależnie od miejsca, w którym jesteś.

null

Dynamiczne Doskonalenie

Rób spektakularne postępy i rozwijaj swoje umiejętności w języku angielskim poprzez coraz szybsze i bardziej efektywne przyswajanie wiedzy.

Zdobędziesz wszystkie te moce w programie opracowanym specjalnie dla Ciebie!

Dla kogo jest ten program:

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z językiem angielskim zupełnie od zera.

Jeżeli uczyłeś się kiedyś języka angielskiego i chcesz odświeżyć swoją wiedzę.

Jeżeli znasz już język angielski i chcesz mieć regularną dawkę świeżej wiedzy do powtarzania.

Poznaj twórców kursu

Cześć! Nazywamy się Ania i Wojciech.
Już od 2010 roku tworzymy razem szkołę językową, w której nauczyliśmy komunikacji w języku angielskim już ponad 500 osób, właśnie takich jak Ty,  i dla każdej z nich udało nam się dopasować materiał  i metodę nauczania w taki sposób, by były skuteczne. 
Oboje uwielbiamy podróżować, poznawać nowych ludzi i kultury. W Polsce również  poznajemy wielu ludzi z innych krajów, z którymi wymieniamy się swoimi doświadczeniami, dzięki czemu możemy Wam przekazywać ciekawe i aktualne informacje.
 Jeśli dotarłeś na tę stronę, to na pewno znasz nas z naszego kanału na YouTube oraz naszej grupy na Facebooku, lub może znalazłeś na fan page na Facebooku.

Poznaj Anię

Anna Ratyńska1
Ania jest lektorem i tłumaczem języka angielskiego. Ukończyła lingwistyczne studia na Uniwersytecie Warszawskim (języki angielski i rosyjski), podyplomowe studia biznesu w Sydney, Australii oraz wiele różnych kursów związanych z nauczaniem języków obcych, tłumaczeniami, rozwojem osobistym i zawodowym. Nauczaniem języków obcych zajmuje się od 2005 roku. Anna również jest redaktorem i autorem artykułów w języku angielskim w czasopiśmie Smart Business English.
Dzięki moim pobytom w USA i Australii wiem dokładnie, co jest potrzebne do komunikacji za granicą i jak rozmawiać z obcokrajowcami, żeby nas zrozumieli. Potrafię zachęcić każdego do rozmowy w języku angielskim i pokazuję, że nie musisz znać ogromnej ilości słów, żeby się dogadać.

Poznaj Wojtka

Wojciech Ratyński-min
Wojciech jest native speakerem z Kanady, który od 2008 roku uczy języka angielskiego w Polsce i uwielbia wykorzystywać innowacyjne technologie, aby wzbogacać doświadczenia swoich studentów w nauce języków obcych. Specjalizuje się w szkoleniach profesjonalistów różnych dziedzin i pomaga im w rozwoju umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim, których potrzebują aby odnieść sukces w karierze na rynku międzynarodowym.
Urodziłem się i wychowałem w Kanadzie i bardzo dobrze wiem, co jest dla Ciebie najważniejsze, żeby swobodnie rozmawiać za granicą, potrafię wyjaśnić zawiłości kulturowe i ciekawostki językowe. Skupiam się na praktycznym użyciu języka angielskiego, którego faktycznie użyjesz, jak będziesz za granicą.

Dlaczego warto wybrać ten program?

Skuteczna metoda

Opracowaliśmy naszą własną metodę nauczania języka angielskiego, dzięki której przestaniesz się bać języka angielskiego i zaczniesz swobodnie komunikować się w nim radząc sobie w każdej sytuacji, w której możesz się znaleźć za granicą.

Przemyślany program

Nasz program do nauczania porusza konkretne tematy, które są potrzebne do lepszego poznania języka angielskiego i używania go w codziennych sprawach. Elementy programu idealnie składają się w całość potrzebną Tobie do komunikacji w języku angielskim.

Praktyczne podejście

Mając wiele lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego, potrafimy przekazywać wiedzę w skuteczny sposób i zachęcać naszych kursantów do nauki. Skupiamy się na praktycznym użyciu języka, dzięki czemu szybko zauważasz swoje postępy.

Co mówią o nas kursanci

‘Lekcje bardzo pomogły mi w nabraniu biegłości w mówieniu po angielsku. Oprócz tego, mój lektor okazał się bardzo przystępną i sympatyczną osobą o wszechstronnej wiedzy, dzięki czemu nasze konwersacje dotyczyły tematów z przeróżnych dziedzin – od podróży, przez ogólnoświatową politykę, po zabawki z naszego dzieciństwa. Dzięki temu wzbogaciłem swój zasób słownictwa. Dziękuję za dotychczasową naukę i z pewnością chętnie polecę SLS każdemu.’
MICHAŁ U. – Student SLS
‘Wszystkim chętnym, chcącym uczyć się i pogłębiać naukę języków obcych polecam Sunco Language School. Dzięki profesjonalnej kadrze SLS i dobrze dobranym materiałom oraz pomocom dydaktycznym przebiega to łatwo, bezstresowo i przyjemnie. Od roku uczę się online języka angielskiego z moim ulubionym lektorem Wojciechem Manitius-Ratyńskim, dzięki któremu jestem w stanie swobodnie poruszać się i prowadzić swoją firmę w Anglii.’
PAWEŁ GRZESZKIEWICZ – Właściciel firmy DOMINATOR INVEST LIMITED
‘Przełamałam barierę językową, która zawsze była moim problemem. Lektorka bardzo motywowała mnie do codziennej pracy. dzięki czemu planowane wyniki w nauce zostały osiągnięte. Sunco Language School prowadzi skuteczne metody nauczania, w sposób indywidualnie dostosowany do konkretnej osoby. Jestem bardzo zadowolona z efektów nauczania i polecam SLS jako szkołę profesjonalną i rzetelną, której lektorzy potrafią skutecznie nauczyć języka obcego.’
BEATA KUSAK – Architekt, Członek Zarządu, Architega Sp. z o.o.

Mamy dla Ciebie Idealne Rozwiązanie

Zwięzłe lekcje prowadzone z native speakerem z Kanady oraz ekspertem od nauczania języka angielskiego, na których nauczysz się poprawnej wymowy i struktury zdań

Wsparcie i coaching językowy z doświadczonym filologiem języka angielskiego, dzięki którym szybciej będziesz oswajał się z językiem i efektywniej się go uczył

Nieograniczony dostęp do ciągle rozwijającej się biblioteki nagranych lekcji do których możesz zawsze wracać i uczyć się w dowolnym miejscu na świecie dla osób posiadających członkostwo

Poziomy, które już są dostępne w kursie

A1

A2

B1

B2

C1

C2

Czym jest Kurs online Angielski od zera do bohatera?

Angielski od zera do bohatera to platforma do nauki języka angielskiego od podstaw do poziomu zawansowanego.

Różni się od typowych zamkniętych kursów online ze względu na fakt, że biblioteka nagranych lekcji cały czas rośnie.

W każdym tygodniu pojawiają się nowe lekcje na platformie. Lekcje zaczynają się od najbardziej podstawowych  i stopniowo ich poziom wzrasta.

Sam decydujesz od której lekcji chcesz zacząć, ponieważ automatycznie otrzymujesz dostęp do wszytskich lekcji. Jeżeli chcesz, żebyśmy pomogli Tobie w określeniu Twojego poziomu znajomości języka angielskiego, daj nam znać i na pewno Tobie pomożemy!

Dzięki temu, że wszystkie lekcje są nagrane w formacie wideo, możesz uczyć się kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz w swoim własnym tempie!

Nieważne czy zaczynasz kompletnie od zera czy chcesz sobie powtórzyć lub przypomnieć język angielski, a może uczysz się angielskiego na bieżąco i chcesz otrzymywać regularną dawkę wiedzy i inspiracji. Ten kurs pozwoli Ci udoskonalić Twój angielski, abyś był w stanie komunikować się biegle i pewnie gdziekolwiek jesteś na świecie.

A najlepsze jest to, że ten kurs jest bez żadnych zobowiązań! Przyłączasz się kiedy chcesz i  rezygnujesz kiedy chcesz.

Dodatkowo, wszyscy domownicy mogą korzystać razem z Tobą!

Obecnie kurs zawiera

0
modułów
ponad
0
lekcji
ponad
0
minut lekcji

Dodatkowe bonusy które otrzymujesz razem z kursem

Lekcje na żywo

4x w miesiącu lekcje na żywo z native speakerem z Kanady i ekspertem od nauczania języka angielskiego
Kiedy są lekcje na żywo?
We wtorki o godzinie 18:00 lub 20:00 CET (na zmianę co drugi wtorek)

Grupa na Facebooku dla kursantów

Bieżące wsparcie od nas, zawsze możesz zadać pytanie, poprosić o pomoc lub wsparcie
Masz pierwszeństwo odpowiedzi na pytania
Bieżące informacje o lekcjach na żywo i nowych nagraniach lekcji w bibliotece kursu

Moduł kursu: Słownik tematyczny

Poznaj nowe i przydatne słowa oraz zwroty uporządkowane w lekcje tematyczne, które wzbogacą Twoje słownictwo z różnych tematów.
Wzbogacenie Twojego słownika pomoże Tobie w lepszej i bardziej pewnej komunikacji w języku angielskim

Moduł kursu: Praktyczne zwroty

Źródło przydatnych zdań i zwrotów, których użyjesz w codziennych sytuacjach oraz w podróżowaniu w języku angielskim, gdy np. będziesz w restauracji, kinie, samolocie, lub gdy będziesz chciał porozmawiać z kimś na spotkaniu, oraz wiele innych.

Korzyści z uczenia się online

Dzięki nauce online możesz:

Uczyć się z dowolnego miejsca na ziemi i w dowolnym czasie

Możesz sam decydować ile czasu dziennie/tygodniowo chcesz poświęcić na naukę i uczyć się we własnym tempie

Nie tracisz czasu na dojazdy i nie obawiasz się, że ominie Ciebie lekcja, bo masz dużo pracy lub innych obowiązków

Możesz wracać do materiałów, które już opanowałeś, żeby sobie szybko je przypomnieć

Możesz kilka razy oglądać te same lekcje i powtarzać je

Gdy przyłączysz się do kursu, od razu zobaczysz, że nauka online jest najbardziej komfortową formą nauki, jaką poznałeś. Zacznij działać i uczyć się już dziś!

Przyłącz się do drużyny już dziś!!

Wartość regularnych lekcji z języka angielskiego z native speakerem od 497 PLN miesięcznie

Zostań członkiem drużyny Angielski od Zera do Bohatera za: 

Za tylko 27 PLN  / miesiąc

(to niecała złotówka dziennie!)

i oszczędzaj 460 PLN miesięcznie

Zapoznaj się z naszym regulaminem oraz polityką prywatności

Często zadawane pytania

Kurs online Angielski od zera do bohatera to innowacyjny sposób uczenia się języka angielskiego, dzięki czemu możesz uczyć się kiedykolwiek chcesz w dowolnym miejscu na świecie.
Kurs zawiera ciągle powiększający się zbiór lekcji i wiedzy z języka angielskiego od poziomu najbardziej podstawowego do zaawansowanego.
Kursanci mają dostęp do całej biblioteki z nagraniami lekcji video oraz do regularnych zajęć na żywo z nami, które odbywają się cztery razy w miesiącu (‘live calls’).
Nawet jeżeli nie możesz być obecny na lekcji na żywo, możesz później obejrzeć jej nagranie na swoim koncie.
Jako aktywny członek kursu online “Angielski od zera do bohatera” nagrania wszystkich lekcji i live calls możesz oglądać dowolną ilość razy, bez żadnych limitów.
Kurs online “Angielski od zera do bohatera” jest dla każdego, kto chce uczyć się języka angielskiego i mieć możliwość oglądania lekcji w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.
Kurs online “Angielski od Zera do Bohatera” zawiera lekcje od poziomu najbardziej podstawowego (z założeniem, że nigdy nie uczyłeś się angielskiego) i stopniowo poziom wzrasta aż do zaawansowanego. Możesz dowolnie decydować, od którego poziomu chcesz zacząć naukę. W momencie dokonania wpłaty, otrzymujesz dostęp do wszystkich lekcji z tego kursu. Lekcje na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym są z polskimi tłumaczeniami i wyjaśnieniami.
Już od dzisiaj możesz uczyć się bez ograniczeń za jedyne 27 złotych miesięcznie. Żadnych dodatkowych kosztów ani zbędnych umów.
Oglądaj lekcje i ucz się w dowolnym miejscu, o każdej porze i na wszystkich swoich urządzeniach z dostępem do internetu, takich jak: smartfon, komputer, tablet.
Chcemy, żeby nauka angielskiego była dla Ciebie przyjemnością a nie żmudnym obowiązkiem, dlatego nie narzucamy żadnych zbędnych umów ani zobowiązań.
Możesz w łatwy sposób zrezygnować z uczestnictwa w kursie online Angielski od zera do bohatera poprzez dwa proste kliknięcia na Twoim koncie na naszej stronie. Dostęp do kursu będzie zapewniony do końca okresu rozliczeniowego.
Nie naliczamy opłat za rezygnację, dlatego możesz rozpocząć uczestnictwo w kursie i zrezygnować z niego w dowolnej chwili.

Gwarancja satysfakcji

Jeżeli w ciągu 3 dni (72h) od zapisania się na kurs stwierdzisz, że jednak nie jest on dla Ciebie i nie jesteś w stanie uczyć się angielskiego w programie Angielski od zera do bohatera, napisz do nas i zwrócimy Tobie pieniądze.